Specialista/ka oddělení Controlling

ČEPS, a.s.
Centrála Praha 10 - Bohdalec
Práce na plný úvazek
kariera@ceps.cz
Inzerát již není aktuální

Popis pozice

Pracovní náplň:

  • Spolupráce na měsíčních controllingových uzávěrkách
  • Sledování, analýza a komentování odchylek proti plánu
  • Pravidelný reporting
  • Tvorba ad-hoc analýz v rámci celé společnosti
  • Práce v SAP, s Excelem, BW, BPC (EMP)
  • Údržba kmenových dat informačního systému
  • Podílení se na přípravě ročních i strategických plánů společnosti

Očekáváme:

  • Pokročilá znalost MS Excel (pokročilé funkce a kontingenční tabulky)
  • Spolehlivost, pečlivost, samostatnost, schopnost týmové práce
  • Základní znalosti účetnictví
  • Znalost SAP výhodou
  • Analytické a organizační schopnosti
  • Ekonomické nebo technické vzdělání výhodou
  • Částečná nutnost časové flexibility
  • Zájem o práci s daty

Nabízíme:

  • Práci pro jednu z předních energetických společností v ČR
  • Zajímavou a různorodou práci
  • Získáte atraktivní mzdové ohodnocení
  • Součástí Vaší odměny je variabilní složka mzdy
  • Máme 26 dnů dovolené a můžeme využít i 3 dny zdravotního volna
  • Místo výkonu práce Praha – Bohdalec
  • Roční program Benefit plus
  • Měsíční příspěvek na penzijní připojištění
  • Flexibilní zkrácená pracovní doba - 37,5 hod. týdně
  • Soukromé parkoviště v areálu společnosti
  • Dotované stravování - vlastní jídelna, výběr ze sedmi jídel denně
  • Vzdělávací a rozvojové kurzy
  • Multisport karta
  • Nástup možný dle dohody