Inzerát již není aktuální

Náplň práce

  • Verifikace analýz a vyhodnocování kvality energie dle EN 50160.
  • Koordinace modernizace svěřené technologie projektovým způsobem.
  • Analýza a řešení incidentů/problémů, vyhodnocování provozu v dohledových systémech.
  • Posuzování a připomínkování projektových dokumentací.
  • Provádění správy operačních systémů serverů na platformě MS.
  • Zavádění a správa komunikačních zařízení do CISCO switchů.
  • Konfigurace VLAN sítě CISCO switchů.
  • Správa aplikačních a databázových serverů.
  • Komunikace s dodavateli služeb pro databázové servery.

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnického / technického / stavebního nebo IT směru.
  • Zkušenosti s databázemi Postgre SQL a/nebo MySQL a/nebo Oracle SQL.
  • Technická znalost angličtiny na komunikativní. úrovni.
  • Dobrá znalost MS office.
  • Osvědčení o elektrotechnické kvalifikaci dle vyhl. č. 50/1978 Sb. par. 5 a vyšší.
  • Praxe v oblasti konfigurace CISCO switchů.
  • Znalosti v oblasti správy LAN a VLAN sítí.
  • Dobré komunikační a organizační schopnosti.
  • Chuť učit se nové věci, samostatnost, spolehlivost, flexibilita, týmová spolupráce.
  • Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič.
  • Zkušenosti s vedením projektů výhodou.

Nabízíme

  • Zaškolení ve specifických SW.
  • Místo výkonu práce Praha 10.
  • Nástup od 1. 9. 2022.
  • Motivující mzdové ohodnocení.
  • Široké množství atraktivních benefitů.
  • Dlouhodobá perspektiva uplatnění a stabilní zázemí velké společnosti.
  • Zajímavá a různorodá práce.
  • Možnost dalšího vzdělávání a rozvoje.
  • Příjemné a klidné pracovní prostředí.