Specialista/ka oddělení Lezecké kontroly

ČEPS, a.s.
TR Nošovice
Práce na plný úvazek
kariera@ceps.cz
Inzerát již není aktuální

Náplň práce

  • Aplikace vnitřního systému kontroly kvality
  • Provádění kontrolní činnosti (lezecké kontroly) ve výškách a nad volnou hloubkou na stavbách skupiny ČEPS (venkovní vedení, elektrické stanice) – práce ve skupině
  • Zpracování výstupu z kontrolní činnosti (protokoly, fotodokumentace apod.)

Požadujeme

  • SO vzdělání technického směru (výuční list), minimálně §5 vyhl. 50/1978 Sb.
  • 3 roky praxe v elektrotechnickém oboru
  • Osvědčení pro práci ve výškách a nad volnou hloubkou (třída 1) dle NV 362/2005 Sb. výhodou, uchazečům splňujícím odborné předpoklady proškolení zajistíme
  • Uživatelská znalost MS Office
  • Ochotu cestovat, řidičský průkaz sk. B
  • Samostatnost i schopnost týmové práce
  • Spolehlivost

Nabízíme

  • Stabilní zázemí velké společnosti
  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Širokou škálu zaměstnaneckých benefitů
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • Nástup: dle dohody
  • Místo výkonu: Nošovice, s výjezdy na stavby skupiny ČEPS
  • Pracovní smlouva na dobu určitou jednoho roku, poté na dobu neurčitou