Inzerát již není aktuální

Náplň práce

  • Jednání s dotčenými orgány státní správy
  • Jednání se stavebními úřady
  • Vyřízení a získání územního rozhodnutí, stavebního povolení, společného povolení, řešení demolic, atd.
  • Spolupráce s projektantem v rámci DUR, DSP, DSpP atd.
  • Veřejnoprávní projednávání zakázek
  • Vedení zakázek

Požadujeme

  • Min. SŠ vzdělání zakončené maturitou, VŠ technického směru
  • Relevantní praxi v oboru min. 2 roky
  • Znalost legislativních a technických předpisů
  • Znalost a orientaci v legislativě (energetický zákon, stavební zákon a související vyhlášky, atd.)
  • Znalost OS Windows, MS Office
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Samostatnost, i schopnost týmové práce, spolehlivost, dobré komunikační, vyjednávací a organizační schopnosti, ochotu k dalšímu vzdělávání
  • Vyrovnanou, nekonfliktní osobnost odolnou vůči stresu

Nabízíme

  • Stabilní zázemí velké společnosti
  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Širokou škálu zaměstnaneckých benefitů
  • Příjemné pracovní prostředí a pohodový tým
  • Možnost dalšího vzdělávání a rozvoje
  • Dlouhodobou perspektivu uplatnění
  • Místo výkonu práce Praha
  • Nástup možný dohodou