Specialista/ka přípravy dat pro energetický řídící systém ČR

ČEPS, a.s.
Centrála Praha 10 - Bohdalec
Práce na plný úvazek
kariera@ceps.cz

Popis pozice

Hledáme specialistu, který bude získávat data pro model elektrizační soustavy ČR. Bude komunikovat s interními a externími partnery a zajišťovat informace pro bezpečné fungování přenosové soustavy ČR. U kolegy/kolegyně, který/a se stane součástí našeho tymu věnujícího se dispečerskému řídicímu systému, očekáváme znalosti v oblasti energetiky, komunikativnost a pečlivost.

Tvořte s námi energetiku budoucnosti. Přidejte se k nám.

Pracovní náplň:

  • Komunikace s interními a externími partnery.
  • Získávání a příprava dat pro provoz dispečerského řídicího systému.
  • Komunikace se zahraničními provozovateli přenosových soustav.
  • Správa databáze parametrů zařízení.
  • Datový management mezi dispečerským řídicím systémem a dalšími interními systémy.

Požadujeme:

  • Vzdělání VŠ v oboru elektroenergetiky, ale po zaškolení mohou pracovní pozic obsadit také absolventi fyziky, kybernetiky či informatiky.
  • Podmínkou je znalost elektroenergetiky.
  • Výhodou je znalost modelování energetických zařízení, praxe s výměnou a konverzemi energetických dat, práce s databázemi a programování na úrovni skriptů a maker.
  • Angličtina na komunikativní úrovni.
  • Osobnost, která se nebojí komunikovat a zjišťovat informace.

Nabízíme Vám:

  • Práci pro jednu z předních energetických společností v ČR.
  • Budete jedním z hrstky lidí, co může pracovat s dispečerským řídícím systémem a zajišťovat, aby naše soustava byla bezpečná.
  • Možnost práce z domova.
  • Nástup dohodou.
  • Atraktivní mzdové ohodnocení.
  • Propracované zaškolení v rámci, něhož Vás vše potřebné naučíme.
  • Součástí odměny je variabilní složka mzdy.
  • 26 dnů dovolené a k tomu 3 dny zdravotního volna.
  • Roční program Benefit plus.
  • Měsíční příspěvek na penzijní připojištění.
  • Flexibilní zkrácená pracovní doba - 37,5 hod. týdně.
  • Dotované stravování.
  • Vzdělávací a rozvojové kurzy.
  • Akce pro zaměstnance.
  • Multisport karta.
  • Místo výkonu práce: Praha, Plzeň, Brno.