Specialista/ka Rozvoje systémových služeb a realizace projektů

ČEPS, a.s.
Elektrárenská 774/2, Praha, Michle
Práce na plný úvazek
kariera@ceps.cz
Inzerát již není aktuální

Náplň práce

  • Implementace tržních pravidel EU v ČR
  • Komunikace a úzká spolupráce s provozovateli přenosových soustav, regulátory a dalšími subjekty
  • Zastupování zájmů ČEPS a ČR na fyzických jednáních, i v zahraničí
  • Spolupráce na projektu pro zavedení kapacitního mechanismu v ČR
  • Řízení projektů a projektová podpora se zaměřením na rozvoj systémových služeb
  • Spolupráce na naplňování strategie systémových služeb

Požadujeme

  • VŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru
  • Pracovní zkušenost v energetice výhodou
  • Dobré komunikační, analytické a prezentační dovednosti
  • Schopnost samostatného rozhodování a proaktivní přístup
  • Aktivní znalost AJ slovem i písmem minimálně na úrovni B2
  • Zkušenosti s projekty (certifikace PRINCE2 výhodou)
  • Pokročilou znalost MS Word a MS Powerpoint, základní znalost MS Project

Nabízíme

  • Práci, která má přímý dopad na dění v energetice ČR a EU
  • Dynamický kolektiv, který má rád svoji práci
  • Možnost podílet se na zajímavých projektech ve velké, stabilní společnosti
  • Zajímavou a různorodou práci
  • Získáte atraktivní mzdové ohodnocení
  • Součástí Vaší odměny je variabilní složka mzdy
  • Užíváme si 26 dnů dovolené a můžeme využít i 3 dny zdravotního volna
  • Roční program Benefit plus
  • Měsíční příspěvek na penzijní připojištění
  • Flexibilní zkrácená pracovní doba - 37,5 hod. týdně
  • Soukromé parkoviště v areálu společnosti
  • Dotované stravování
  • Vzdělávací a rozvojové kurzy
  • Multisport karta
  • Místo výkonu práce Praha – Bohdalec
  • Nástup možný dle dohody