Specialista/ka – Zahraniční spolupráce

ČEPS, a.s.
Praha 10
Práce na plný úvazek
kariera@ceps.cz
Inzerát již není aktuální

Náplň práce

  • Zahraniční agenda ČEPS včetně podílení se na přípravě předsednictví České republiky v Radě EU
  • Koordinace zaměstnanců ČEPS v oblasti zahraniční spolupráce
  • Účast v odborných zahraničních pracovních skupinách
  • Podpora nejvyššího managementu při vyjednávání se zahraničními subjekty
  • Příprava podkladů pro naplňování strategie zahraniční spolupráce
  • Komunikace a úzká spolupráce se stakeholders (ministerstva, ostatní provozovatelé, odborné asociace, apod.) na národní i mezinárodní úrovni
  • Monitorování zahraničních událostí v oblasti elektroenergetiky

Požadujeme

  • VŠ vzdělání
  • Pracovní zkušenost v energetice – výhodou
  • Orientaci v institucionálním a legislativním prostředí EU
  • Znalost evropského energetického prostředí
  • Absolvovaný zahraniční studijní pobyt/stáž/práce – výhodou
  • Pokročilou znalost MS Word a MS Powerpoint
  • Vynikající písemný projev
  • Aktivní znalost AJ slovem i písmem
  • Znalost dalšího jazyka výhodou
  • Velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti

Nabízíme

  • Práci, která má přímý dopad na dění v energetice ČR a EU
  • Dynamický kolektiv, který má rád svoji práci
  • Širokou škálu zaměstnaneckých benefitů
  • Profesní rozvoj a vzdělávání
  • Zajímavou a různorodou práci
  • Dlouhodobou perspektivu uplatnění a zázemí stabilní společnosti
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Nástup ihned/dohodou
  • Místo výkonu práce Praha 10