Specialista oddělení Koncepce údržby a standardizace

ČEPS, a.s.
Centrála Praha 10 - Bohdalec
Práce na plný úvazek
kariera@ceps.cz
Inzerát již není aktuální

Popis pozice

V oblasti údržby zařízení Přenosové soustavy intenzivně nastupuje digitalizace – pojďme tuto oblast rozvíjet společně...
Do existujícího týmu hledáme nového člena/členku se zájmem o moderní technologie a práci s lidmi. Jste připraven/ připravena převzít odpovědnost za svěřenou oblast, kterou budete dále podporovat a rozvíjet?

Pracovní náplň:

  • Spolupráce na vytváření a realizaci změn v předpisech údržby - zajišťování vazby do nových informačních systémů společnosti, metodická podpora
  • Účast v projektech zaměřených na využití moderních technologií (drony, umělá inteligence, analýzy dat)
  • Spolupráce na vyhodnocování neplánovaných událostí (výpadky, poruchy, závady a blesková aktivita)
  • Spolupráce na tvorbě datových standardů pro zařízení PS (BIM, SAP4/HANA)
  • Sledování vývoje, přejímání a aplikace domácí i zahraniční zkušenosti v oboru

Očekáváme:

  • Nejméně středoškolské vzdělání elektrotechnického zaměření, ideálně v oblasti elektroenergetiky
  • Výhodou je osvědčení o elektrotechnické kvalifikaci dle NV 194/2022 Sb. zák.č. 250/2021 Sb. min. §6 (elektrotechnik)
  • Znalost anglického jazyka na úrovni B2 – je třeba abyste mohl/a číst materiály v AJ, odpovídat na e-mailovou komunikaci
  • Pokročilou znalost práce v MS Office
  • Spolehlivost, analytické myšlení, technickou zdatnost, pečlivost a odolnost vůči stresu
  • Vyrovnanou a nekonfliktní osobnost
  • Komunikační schopnosti
  • Chuť učit se nové věci, samostatnost
  • Schopnost samostatného rozhodování

Na co se u nás můžete těšit:

  • Možnost podílet se na zajímavých projektech ve velké, stabilní společnosti
  • Zajímavou a různorodou práci
  • Získáte atraktivní mzdové ohodnocení
  • Součástí Vaší odměny je variabilní složka mzdy
  • Užíváme si 26 dnů dovolené a můžeme využít i 3 dny zdravotního volna
  • Roční program Benefit plus
  • Měsíční příspěvek na penzijní připojištění.
  • Flexibilní zkrácená pracovní doba - 37,5 hod. týdně.
  • Soukromé parkoviště v areálu společnosti.
  • Dotované stravování.
  • Vzdělávací a rozvojové kurzy.
  • Multisport karta
  • Místo výkonu práce Praha – Bohdalec