Specialista údržby zařízení vlastních spotřeb

ČEPS, a.s.
Kočín
Práce na plný úvazek
kariera@ceps.cz
Inzerát již není aktuální

Popis pozice

Pracovní náplň:

  • Udržovat zařízení a prvky přenosové soustavy, zejména vlastních spotřeb a části dalších technologií.
  • Budete vyhodnocovat jednotlivé akce údržby a optimalizovat nové postupy.
  • Odstraňovat a vyhodnocovat poruchy na zařízení přenosové soustavy a s tím konat výkon práce v režimu pracovní pohotovosti.
  • Kontrolovat a vydávat stanoviska po ukončení investičních akcí k zařízením vlastních spotřeb a uvádět je do provozu.
  • Realizovat ověřovací zkoušky provozuschopnosti.
  • Spolupráce na vytváření technické části servisních smluv.
  • Kontrola zhotovitelů při výkonu servisních prací.

Požadujeme:

  • Máte elektrotechnické vzdělání, zakončené minimálně maturitní zkouškou?
  • Vlastníte osvědčení o elektrotechnické kvalifikaci dle zákona č. 250/2021Sb a jste Elektrotechnik (osoba znalá pro samostatnou činnost)?
  • Řidičské oprávnění skupiny B, budete vyjíždět na rozvodny v Královehradeckém, Pardubickém, Středočeském kraji, ale i dalších.
  • Znalost technologií vlastních spotřeb (např. dieselgenerátory, rozvaděče s automatickými záskoky atd.) a elektrotechnického měření.
  • Práce s PC, budeme dělat i administrativní úkonu.
  • Výhodou, ale ne podmínkou znalost práce se SAP systémem.

Nabízíme:

  • Dlouhodobou perspektivu uplatnění a zázemí stabilní společnosti.
  • Atraktivní mzdové ohodnocení.
  • Propracované zaškolení v rámci, něhož Vás vše potřebné naučíme.
  • Součástí odměny je variabilní složka mzdy.
  • 26 dnů dovolené a k tomu 3 dny zdravotního volna.
  • Roční program Benefit plus.
  • Měsíční příspěvek na penzijní připojištění.
  • Flexibilní zkrácená pracovní doba - 37,5 hod. týdně.
  • Dotované stravování.
  • Vzdělávací a rozvojové kurzy.
  • Akce pro zaměstnance.
  • Multisport karta.
  • Místo výkonu práce: TR Kočín