Správce/kyně – dispečerský tréninkový simulátor

ČEPS, a.s.
Praha 10
Práce na plný úvazek
kariera@ceps.cz
Inzerát již není aktuální

Náplň práce

aší pracovní náplní bude:

  • Spolupráce při zajišťování provozu a rozvoji dispečerského tréninkového simulátoru.
  • Spolupráce na přípravě scénářů pro výcvik dispečerů.
  • Datová správa.
  • Příprava a realizace rozvojových požadavků.
  • Řešení poruchových stavů.
  • Komunikace s dodavatelem systému.

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání v oboru elektro, energetika.
  • Zkušenosti v oblasti IT výhodou.
  • Orientace v prostředí OS Linux.
  • Praxe v elektroenergetice výhodou.
  • Analytické a logické myšlení.
  • Samostatnost.
  • Ochota učit se nové věci.

Nabízíme Vám:

  • Práci pro jednu z předních energetických společností v ČR.
  • Možnost práce z domova.
  • Nástup dohodou.
  • Atraktivní mzdové ohodnocení.
  • Propracované zaškolení v rámci, něhož Vás vše potřebné naučíme.
  • Součástí odměny je variabilní složka mzdy.
  • 26 dnů dovolené a k tomu 3 dny zdravotního volna.
  • Roční program Benefit plus.
  • Měsíční příspěvek na penzijní připojištění.
  • Flexibilní zkrácená pracovní doba - 37,5 hod. týdně.
  • Dotované stravování.
  • Vzdělávací a rozvojové kurzy.
  • Akce pro zaměstnance.
  • Multisport karta.
  • Místo výkonu práce: centrála ČEPS Praha 10 nebo pobočka ČEPS Nošovice, Brno.