Správce/kyně ETL procesů

ČEPS, a.s.
Praha 10
Práce na plný úvazek
kariera@ceps.cz
Inzerát již není aktuální

Náplň práce

  • Správa a tvorba ETL/ELT procesů pro DWH
  • Správa staging databází
  • Správa drobných aplikací
  • Spolupráce na rozvoji datového HUBu
  • Účast na vývoji aplikací zejména pro oblast dispečerského řízení
  • Spolupráce s interními uživateli aplikací
  • Spolupráce s externími dodavateli
  • Zajištění spolehlivého provozu energetických aplikací a databází

Požadujeme

  • Vzdělání technického směru (výhodou IT)
  • Znalost technologií SSIS, SSRS, SSAS, Power BI
  • Znalost prostředí MS SQL, návrhy databází
  • Znalost C# .NET
  • Znalost UML/XML
  • Výhodou znalost elektroenergetiky
  • Logické a analytické myšlení, samostatnost
  • Základní znalost AJ
  • Zájem učit se novému
  • Organizační a komunikační dovednosti

Nabízíme

  • Práci na projektech s mezinárodním dopadem
  • Součást práce na systémech kritické infrastruktury v ČR/EU
  • Práci s nejmodernějšími technologiemi
  • Širokou škálu zaměstnaneckých benefitů
  • Flexibilní pracovní prostředí
  • Zázemí stabilní a prosperující společnosti
  • Dostatek prostoru pro osobní a profesní rozvoj
  • Nástup dle dohody
  • Místo výkonu práce Praha 10