Správce/kyně technické dokumentace přenosové soustavy ČR - JUNIOR/SENIOR

ČEPS, a.s.
Centrála Praha 10 - Bohdalec
Práce na plný úvazek
kariera@ceps.cz
Inzerát již není aktuální

Popis pozice

Pracovní náplň:

  • Práce s informačním systémem provozní dokumentace vedení, dále IS-PD.
  • Spolupráce na rozvoji IS-PD – analýza rozvojových funkcionalit systému a účast na projektových jednáních s dodavateli.
  • Uživatelské testování IS-PD po nasazení oprav a nových funkcionalit (UAT testy).
  • Metodická kontrola dat provozní dokumentace vedení ve vazbě na další informační systémy.
  • Analýza dat a provádění drobných oprav v datech v databázi IS-PD.
  • Komunikace a spolupráce s dalšími útvary ČEPS i s externími dodavateli.
  • Tvorba reportů a statistik o zařízení přenosové soustavy.

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ technického zaměření elektro výhodou, ale ne podmínkou.
  • Zkušenosti s databázovými systémy, případně s oblastí projektování vedení.
  • Dobrou znalost práce v MS Office.
  • Pečlivost, analytické myšlení, technickou zdatnost.
  • Chuť učit se nové věci, flexibilitu a aktivní přístup k práci.
  • Samostatnost a dobré komunikační schopnosti.
  • Řidičský průkaz skupiny B.

Nabízíme:

  • Práci pro jednu z předních energetických společností v ČR.
  • Nástup dle dohody.
  • Atraktivní mzdové ohodnocení.
  • Propracované zaškolení v rámci, něhož Vás vše potřebné naučíme.
  • Součástí odměny je variabilní složka mzdy.
  • 26 dnů dovolené a k tomu 3 dny zdravotního volna.
  • Roční program Benefit plus.
  • Měsíční příspěvek na penzijní připojištění.
  • Flexibilní zkrácená pracovní doba - 37,5 hod. týdně.
  • Dotované stravování.
  • Vzdělávací a rozvojové kurzy.
  • Možnost práce z domova.
  • Akce pro zaměstnance.
  • Multisport karta.
  • Místo výkonu práce: Bohdalec - Praha 10