TECHNICKÝ DOZOR STAVEBNÍKA - sekce INŽENÝRING VEDENÍ

ČEPS, a.s.
Praha - Chodov
Práce na plný úvazek
kariera@ceps.cz
Inzerát již není aktuální

Náplň práce

Pracovní náplň:

  • Komplexní činnosti technického dozoru stavebníka při výstavbě elektrického vedení přenosové soustavy – liniové stavby
  • Kontrola stavby z hlediska kvality prováděných prací
  • Kontrola souladu prováděných prací s projektovou dokumentací
  • Kontrola vad a nedodělků
  • Zajištění změnových řízení při provádění stavby
  • Pořizování fotodokumentace průběhu stavby
  • Vedení řídicích a kontrolních dnů stavby a účast na nich

Požadujeme:

  • Minimálně SŠ technického směru s maturitou
  • Praxi technického dozoru minimálně 5 let
  • Znalost OS Windows, MS Office
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Samostatnost i schopnost práce v týmu, spolehlivost
  • Ochotu k dalšímu vzdělávání
  • Výborné komunikační a organizační schopnosti, zkušenost s vyjednáváním se subdodavateli
  • Osvědčení o autorizaci dle zákona č. 360/1992 Sb. výhodou
  • Odborná způsobilost v elektrotechnice dle nařízení vlády č. 194/2022 Sb. resp. vyhlášky č. 50/1978 Sb. výhodou

Nabízíme:

  • Stabilní zázemí skupiny ČEPS
  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Širokou škálu zaměstnaneckých benefitů
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • Nástup: ihned nebo dohodou
  • Místo výkonu: Praha – Chodov
  • Pracovní poměr na dobu určitou jednoho roku, poté na dobu neurčitou