Vedoucí odboru BOZP, PO a OŽP

ČEPS, a.s.
Praha 10
Práce na plný úvazek
kariera@ceps.cz
Inzerát již není aktuální

Náplň práce

  • Zajišťování komplexních legislativních požadavků v oblasti BOZP, PO a OŽP
  • Organizace a provádění pravidelných kontrol – prověrky BOZP a preventivní požární prohlídky
  • Zajišťování prevence rizik v oblasti BOZP
  • Vedení a aktualizace interní dokumentace
  • Zajištění nezbytných činností při vzniku mimořádné události ve svěřené oblasti
  • Jednání s příslušnými orgány státní správy
  • Spolupráce s ostatními útvary společnosti

Požadujeme

  • VŠ v oblasti BOZP, PO (odborná způsobilosti v elektrotechnice výhodou)
  • 5 - letá praxe v oboru
  • Odbornou způsobilost v prevenci rizik dle zákona č. 309/2006 Sb, odbornou způsobilost v požární ochraně dle zákona č. 133/1985 Sb., (odborná způsobilost koordinátora BOZP výhodou)
  • Týmovou spolupráci, aktivní a komunikativní přístup
  • Spolehlivost, pečlivost, důslednost
  • Práce na PC (MS Office)
  • Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič
  • Znalost anglického jazyka výhodou

Nabízíme

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Dlouhodobou perspektivu uplatnění a profesní růst
  • Zajímavou a různorodou práci
  • Podporu dalšího vzdělávání
  • Širokou škálu zaměstnaneckých výhod a benefitů
  • Místo výkonu práce Praha 10
  • Nástup dle dohody