Vedoucí odboru Podpora aplikací

ČEPS, a.s.
Praha 10
Práce na plný úvazek
kariera@ceps.cz
Inzerát již není aktuální

Náplň práce

  • Koordinace tvorby strategií pro implementaci a rozvoj aplikací
  • Výběr dodavatelů software a hodnocení nabízených řešení
  • Řízení významných projektů týkajících se implementace a rozvoje aplikací
  • Koordinace vývoje IS a návrh Solution architektury se zaměřením na business požadavky
  • Hodnocení a schvalování všech změn IS i aplikací a spolupráce s Enterprise architekty
  • Plán a kontrola čerpání nákladů
  • Spolupráce s ostatními týmy ICT (infrastruktura, telco, helpdesk, interní bezpečnost..)
  • Vedení a motivace lidí
  • Sledování a hodnocení nových technologií, vypracování doporučení

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání se zaměřením na ICT
  • Zkušenost s řízením více jak 10 členného týmu
  • Pokročilá orientace v SW aplikacích (IS SAP, M365, SharePoint, Web aplikace, zakázkový vývoj)
  • Praktická zkušenost s projektovým řízením (PRINC 2)
  • Dobrá orientace v databázových řešeních (MS SQL) a v Cloud službách (AZURE)
  • Zkušenost s řízením dodavatelů a IT týmu (TOGAF, ITIL)
  • Komunikační a organizační dovednosti
  • Angličtina na úrovni min. B2

Nabízíme

  • Zázemí stabilní a strategicky důležité společnosti
  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Práci s moderními technologiemi
  • Dostatek prostoru pro změny
  • Širokou škálu zaměstnaneckých benefitů
  • Možnost rozvoje a dalšího vzdělávání
  • Flexibilní pracovní prostředí
  • Nástup ihned/dohodou
  • Místo výkonu práce Praha 10
  • Vaše životopisy posílejte do 30. 7. 2021