Business analytik – ABSOLVENT

ČEZ, a. s.
Dukovany
Inzerát již není aktuální

Jaká bude náplň Vaší práce?

  • Spolupráce s týmy při přípravě a realizaci projektů a změn s dopadem do informačních systémů v divizi Jaderná energetika
  • Podílení se na tvorbě konceptu rozvoje informačního systému BI v divizi Jaderná energetika
  • Spolupráce na popisu procesů včetně návrhů na optimalizaci ve svěřené procesní oblasti
  • Odpovědnost za přidělené činnosti procesu Data Managmentu v divizi Jaderná energetika
  • Odpovědnost za analýzu a návrh řešení ve svěřené oblasti BI
  • IT podpora zákazníků při provozu, údržbě a modifikacích jaderných elektráren
  • Průběžné sledování aktuálního vývoje v IT a trendů v dané oblasti s cílem rozšíření návrhů řešení

Co od Vás požadujeme?

  • Vysokoškolské vzdělání – technického zaměření nebo ekonomického zaměření
  • Absolvent nejdéle do 2 let od ukončení studia!!!
  • Orientaci v IT technologiích
  • Uživatelskou znalost MS Office, znalost nástrojů MS PowerBI či SAP Power Designer – výhodou
  • Základní dovednost práce s daty – použití SQL
  • Výborné komunikační a prezentační dovednosti
  • Samostatnost a zároveň schopnost týmové práce, odpovědnost, loajalitu a flexibilitu
  • Proaktivní přístup, pro zákaznické chování, profesionální vystupování a projev
  • Koncepční myšlení, analytické schopnosti
  • Znalost anglického jazyka – výhodou
  • ŘP skupina B

Co Vám nabízíme?

  • Získáte zaměstnání ve Skupině, která se pravidelně umísťuje na prvních příčkách anket o nejlepšího a ekonomicky stabilního zaměstnavatele
  • Práci, v rámci které si budete dále rozvíjet vaše znalosti a zkušenosti

Benefity:

  • Bonusy
  • Příspěvek na dovolenou
  • Příspěvek na pojištění
  • Flexibilní pracovní doba
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Dotované stravování na pracovišti
  • Kafetérie
  • Zvýhodněné půjčky

    Společnost:

    ČEZ, a.s.

    Pracoviště:

    Jaderná Elektrárna Dukovany nebo Jaderná Elektrárna Temelín

    Nástup:

    Dohodou

    Váš profesní životopis, případně motivační dopis zasílejte do 20.06.2021 (uzávěrka přihlášek) prostřednictvím elektronického odpovědního formuláře (tlačítko "Mám zájem").