ELEKTROTECHNIK

ČEZ, a. s.
Orlík 266, Plzeň
Inzerát již není aktuální

Příklady pracovních činností:

  • Provádění ověřování funkce regulačních orgánů pro jaderné reaktory
  • Zajištění tvorby a úpravy výkresové dokumentace
  • Plnění operativních úkolů zadaných vedoucím zaměstnancem
  • Zpracování výsledků zkoušek a měření do výzkumných zpráv a protokolů
  • Provedení zkoušek regulačních orgánů v prostorách JE
  • Technická činnost při vývoji, montáži a zkouškách nových technologických celků
  • Řízení rekonstrukcí, oprav, údržby a inovace experimentálních zařízení

Požadujeme

  • SŠ vzdělání elektrotechnického směru
  • Vhodné i pro absolventy
  • Znalost MS Office
  • Komunikační schopnosti, spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost a flexibilitu
  • ŘP sk. B
  • Oprávnění pro samostatný vstup do životně důležitých prostor na jaderné elektrárny - možné zažádat až po nástupu

Nabízíme

  • Pestrá pracovní náplň, která neskončí stereotypem
  • Kratší pracovní dobu 7,5 hod. /den
  • 5 týdnů dovolené + 3 dny zdravotního volna
  • Pravidelné vzdělávání a školení
  • Podnikové stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na dětské, letní tábory a také na kulturu a sport

Přehled všech našich zaměstnaneckých benefitů naleznete zde:

Oslovila Vás naše nabídka? Pošlete nám Váš profesní životopis ve formuláři níže.