EXPERT TEPLÁRENSKÝCH PROJEKTŮ

ČEZ, a. s.
None None, Trutnov

Máš zkušenosti s investiční výstavbou v oblasti energetiky a máš technické vzdělání? Pak je možná tato výzva určena právě tobě.

Rozšiřujeme se, a hledáme do týmu Investic pro výstavbu nových nízkoemisních teplárenských zdrojů nové kolegy, kteří nám pomohou s investičními projekty zabývající se výstavou v lokalitě Trutnov Poříčí.

Naše projekty startují v česku novou éru v oblasti výroby tepla a elektřiny. Buď součástí týmu, který zajistí výstavbu nových zdrojů v řádech miliard korun, které budou spolehlivě zásobovat teplem a elektřinou české domácnosti.

Nabízíme stabilní a smysluplnou práci s dlouhodobou perspektivou, se zaměstnaneckými benefity a možností profesního růstu. Zároveň nabízíme být součástí naší dlouhodobé vize dekarbonizace českého teplárenství.

Co vás čeká

  • Budeš součástí více členného týmu, který má na starost investice pro výstavbu nových teplárenských zdrojů Trutnov, Poříčí.
  • Budeš mít spoluzodpovědnost za projektové řízení investiční výstavby z pohledu investora, kontrolu, sledování postupových harmonogramů a sledování a revizi rozpočtu projektu.
  • Budeš spolupracovat na procesu zadávání veřejných zakázek od přípravy zadávací dokumentace až po vyhodnocení nejvýhodnější nabídky a podpisu smlouvy o dílo.
  • Budeš spolupracovat na zpracování projektové dokumentace a na uvedení tohoto projektu v život.
  • Jednat s projektanty, dodavateli, státními orgány a vlastníky dotčených pozemků.
  • Pravidelně aktualizovat progres-report projektu a jeho dílčích částí.
  • Budeš se účastnit kontrolních dnů projektů a budeš pravidelně informovat přímé nadřízené o průběhu celého procesu.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Hledáme vysokoškoláka z energetického nebo strojírenského oboru ale i stavaře s orientací v energetice, autorizace v oboru a praxe je velkou výhodou.
  • Praxe v řízení investičních celků v oblasti energetiky – nejlépe teplárenských / elektrárenských zdrojů ideálně alespoň 5 let.
  • Orientace v legislativě – Stavební zákon, energetický zákon.
  • Dobré komunikační dovednosti, jednání s více stranami bude tvým denním chlebem.
  • Velmi dobré znalosti práce s PC zejména MS Office.
  • Budeš moci využít služební auto, takže řidičák bude potřeba.

Co vám můžeme nabídnout

  • Zaměstnání u ekonomicky stabilní společnosti s pestrou řádkou benefitů.
  • Pracovní smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou.