Konzultant/ka zákaznického centra Skupiny ČEZ

ČEZ Prodej
Komenského 2188, 560 02 Česká Třebová-Česká Třebová
Inzerát již není aktuální

CO BUDE VAŠÍM ÚKOLEM?

  • komplexní péče o zákazníky, kteří přijdou na zákaznické centrum
  • udržování dobrých vztahů se stávajícími zákazníky a získávání nových
  • aktivní oslovování zákazníků s nabídkou našich produktů a služeb
  • prodej našich produktů a služeb zákazníkům
  • samostatné řešení požadavků zákazníků a zadávání do našich systémů
  • práce na Vašem osobním rozvoji
  • pravidelné setkávání se s týmem a s vedoucím v rámci sdílení podnětů a zkušeností

BEZ ČEHO SE NEOBEJDETE?

  • středoškolského vzdělání
  • uživatelské znalosti práce na PC
  • příjemného a prozákaznického vystupování
  • zkušeností s prodejem nebo zákaznickým servisem
  • samostatnosti a zodpovědného přístupu
  • chuti na sobě pracovat

CO VÁM NABÍZÍME?

  • velmi zajímavé platové podmínky, motivační měsíční odměny

(základní hrubou mzdu po zkušební době 28 – 30 000 Kč + měsíční odměny + bonusy z prodeje, průměrná hrubá mzda po zapracování od 35 000 Kč)

  • přátelskou atmosféru v týmu a práci, která Vás bude bavit
  • maximální podporu celého týmu a interních lektorů nejen při vstupním školení
  • nadstandardní benefity
  • smlouvu na dobu určitou jako zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou

BENEFITY:

  • Bonusy
  • Provize z prodeje
  • Nadstandardní lékařská péče
  • Příspěvek na pojištění
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Firemní vzdělávání
  • Kafetérie
  • Sickdays
  • Firemní akce
  • Profesní kouč

Nástup

Nástup je možný po vzájemné dohodě.

Váš profesní ŽIVOTOPIS, MOTIVAČNÍ DOPIS a souhlas se zpracováním osobních údajů zašlete co nejdříve prostřednictvím elektronického odpovědního formuláře (tlačítko "Mám zájem"). Pohovory můžeme realizovat průběžně, termín může být prodloužen.

Podívejte se, jak nás hodnotí naši zaměstnanci.

Nemáme co skrývat. Nebojíme se jít s kůží na pracovní trh. Prozkoumejte, jak si vedeme v očích našich zaměstnanců na nezávislém portálu Atmoskop.cz.