Konzultant/ka zákaznického centra Skupiny ČEZ

ČEZ Prodej, a. s.
Komenského 2188, 560 02 Česká Třebová-Česká Třebová, Česká republika
Inzerát již není aktuální

CO BUDE VAŠÍM ÚKOLEM?

  • komplexní péče o zákazníky, kteří přijdou na zákaznické centrum
  • udržování dobrých vztahů se stávajícími zákazníky a získávání nových
  • aktivní oslovování zákazníků s nabídkou našich produktů a služeb
  • prodej našich produktů a služeb zákazníkům
  • samostatné řešení požadavků zákazníků a zadávání do našich systémů
  • práce na Vašem osobním rozvoji
  • pravidelné setkávání se s týmem a s vedoucím v rámci sdílení podnětů a zkušeností

BEZ ČEHO SE NEOBEJDETE?

  • středoškolského vzdělání
  • uživatelské znalosti práce na PC
  • příjemného a prozákaznického vystupování
  • zkušeností s prodejem nebo zákaznickým servisem
  • samostatnosti a zodpovědného přístupu
  • chuti na sobě pracovat

CO VÁM NABÍZÍME?

  • velmi zajímavé platové podmínky, motivační měsíční odměny

(základní hrubou mzdu po zkušební době 28 – 30 000 Kč + měsíční odměny + bonusy z prodeje, průměrná hrubá mzda po zapracování od 35 000 Kč)

  • pracovní smlouvu na dobu určitou jako zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou
  • přátelskou atmosféru v týmu a práci, která Vás bude bavit
  • maximální podporu celého týmu a interních lektorů nejen při vstupním školení
  • nadstandardní benefity

BENEFITY:

  • Bonusy
  • Provize z prodeje
  • Nadstandardní lékařská péče
  • Příspěvek na pojištění
  • Flexibilní pracovní doba
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Firemní vzdělávání
  • Kafetérie
  • Sickdays
  • Firemní akce
  • Profesní kouč

Nástup

Nástup je možný po vzájemné dohodě.

Váš profesní ŽIVOTOPIS, MOTIVAČNÍ DOPIS a souhlas se zpracováním osobních údajů zašlete co nejdříve prostřednictvím elektronického odpovědního formuláře (tlačítko "Mám zájem"). Pohovory můžeme realizovat průběžně, termín může být prodloužen.