LEAN Specialista

ČEZ, a. s.
Orlík 266, Plzeň
Inzerát již není aktuální

Čeho budete součástí

Divize jaderné zařízení vyrábí širokou škálu strojírenských produktů od malých náhradních dílů až po výrobky s hmotností přes 100 tun včetně vlastního vývoje. Naše produkty vyrábíme především ze speciálních materiálů určených pro jaderný průmysl. Pro výrobu využíváme zajímavé a některé unikátní technologie.

Náplň Vaší práce bude:

  • Monitorování a hodnocení efektivity interních procesů výroby
  • Definování cílů a Plánování projektu Lean & CI
  • Vedení multiprofesních týmů Lean projektů
  • Kontinuální podpora principů Lean & CI v divizi
  • Komunikace napříč společností – podpora nových nápadů, jejich realizace
  • Pravidelné analýzy, datový reporting

Požadujeme

  • Vzdělání technického směru
  • Praxe ve strojírenské firmě alespoň 3 roky na obdobné pozici
  • Praktická znalost LEAN managementu a nástrojů neustálého zlepšování ve výrobní společnosti – ideálně strojírenství
  • Procesní orientace a analytické schopnosti včetně datové analýzy výrobní produkce
  • Samostatnost a orientace na výsledek
  • Základní znalost AJ

Nabízíme

  • Možnost být u výroby a vývoje špičkových produktů jaderné energetiky
  • Dlouhodobou perspektivu odborného rozvoje ve stabilní firmě
  • 5 týdnů dovolené + 3 dny zdravotního volna
  • Pružná pracovní doba 7,5 hod./den
  • Podnikové stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na dětské, letní tábory a také na kulturu a sport

Přehled všech našich zaměstnaneckých benefitů naleznete zde:

Oslovila Vás naše nabídka? Pošlete nám Váš profesní životopis ve formuláři níže.