Manažer zakázky - projektu

ČEZ, a. s.
Orlík 266, Plzeň
Inzerát již není aktuální

Pracovní náplň:

  • Realizace obchodního případu ve společnosti po podpisu smlouvy až po předání díla zákazníkovi a fakturaci, případné vyřizování reklamace ve spolupráci s prodejcem
  • Zakázkové řízení – vystavení zakázkového listu vč. všech náležitostí (plánová kalkulace, platební kalendář, popřípadě harmonogram) a jeho distribuce
  • Realizace – sledování průběhu zakázek, nákladů na zakázce, dodržení termínu plnění, zajištění zákaznických přejímek v ŠJS, aktualizace v průběhu realizace, zajištění dokumentace a materiálu pro jmenovité akce na JE EDU a ETE a předání zákazníkovi hotového díla
  • Vystavování podkladů pro fakturaci (předávací protokoly, podklady pro odesílací návěští) a příkazů k fakturaci
  • Vyřizování reklamací ve spolupráci s odd. Zajišťování jakosti, odbornými útvary a prodejcem
  • Zpracovávání a aktualizace měsíčních reportů – OBS, PSR, BNS, cash flow
  • Zajištění podkladů a spolupráce při přípravě nabízených projektů, stanovení požadavků na jednotlivé dodavatele a odbory ve společnosti podle rozsahu zajišťovaných služeb při realizaci projektů
  • Koordinace zajištění technicko-inženýrských služeb pro provozované JE v rámci společnosti a ve vazbě na subdodavatele
  • Zajištění realizace investičních akcí v rámci servisu JE
  • Zajištění technické podpory jednotlivým odborům divize

Požadujeme

  • SŠ vzdělání obor strojní s praxí minimálně 3 roky nebo VŠ vzdělání obor strojní, vhodné pro absolventy
  • Týmová spolupráce a komunikační schopnosti
  • MS Office, zejména MS Word a MS Excel
  • MS Teams
  • Čtení technických výkresů
  • Znalost AJ – výhodou
  • ŘP sk. B
  • Trestní bezúhonnost
  • Splnění podmínek pro vstup na JE

Nabízíme

  • Kratší pracovní dobu 7,5 hod. /den
  • 5 týdnů dovolené + 3 dny zdravotního volna
  • Podnikové stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na dětské, letní tábory a také na kulturu a sport
  • Pravidelné vzdělávání a školení

Přehled všech našich zaměstnaneckých benefitů naleznete zde:

Nastoupit můžete ihned nebo po domluvě.

Oslovila Vás naše nabídka? Pošlete nám Váš profesní životopis ve formuláři níže.