Materiálový inženýr

ČEZ, a. s.
None 1, Temelín

Pohybujete se v oblasti materiálového inženýrství? Jste komunikativní, se zodpovědným, samostatným a pečlivým přístupem při řešení každodenních úkolů se zájmem rozvíjet své schopnosti dále? Odpověděli jste ano? Skvělé! Přijďte a rozšiřte náš tým?

Jaká bude náplň vaší práce:

  • Navrhovaní a definování pravidel pro materiálové analýzy.
  • Zpracovávaní a aktualizace příslušné pracovní dokumentace.
  • Rozhodování o použití vhodné metody pro provedení materiálových analýz a zároveň definování podmínek použití vhodných metod.
  • Zpracování výstupu z provedených analýz, měření a kontrol ve formě expertních zpráv.
  • Poskytování poradenské a konzultační činnosti v oblasti zkoušení materiálů a materiálových vlastností.
  • Podpora a týmová spolupráce s ostatními útvary a dodavateli při řešení pracovních úkolů a činností.
  • Zlepšování činností a procesů v oblasti zkoušení materiálů na základě zpětné vazby a vyhodnocení výsledků.

Jak si vás představujeme:

  • Máte vysokoškolské vzdělání technického zaměření (strojní, materiálové inženýrství – ocel, slitiny či jiné druhy materiálů).
  • Máte za sebou min. 3 roky zkušeností v oblasti materiálového inženýrství.
  • Vlastníte řidičský průkaz, sk. B, který využijete k občasným návštěvám kolegů v jaderné elektrárně Dukovany.
  • Jste schopný pracovat samostatně a dokážete se bez problému rozhodnout.
  • Ovládáte práci na PC a máte uživatelskou znalost MS Office.

Výhodou bude:

  • Znalost anglického jazyka k občasnému překladu norem nebo jednání se zástupci jiných zemí.

Co nabízíme:

  • Zaměstnání u stabilní a ekonomicky silné společnosti (ČEZ je jednoznačně nej).
  • Odpovídající finanční ohodnocení.
  • Kredit v Cafeterii v hodnotě 15 500 Kč/rok.
  • Čeká vás zajímavá a zodpovědná práce v unikátním světě jaderné energetiky.
  • Pracovat budete v přátelském kolektivu.
  • Očekávejte řadu odborných, profesních a rozvojových kurzů.
  • Práci s pružnou pracovní dobou a na plný úvazek 37,5 h/týdně.
  • Skvělý oběd, doslova za pár korun v nově zrekonstruované jídelně.
  • V areálu elektrárny máme k dispozici například zásilkovnu – Zbox, Rohlík point či pobočku ČSOB banky.

Kdy nastoupíte:

  • Na termínu nástupu se s vámi rádi domluvíme.

Jestli vás tahle pracovní nabídka zaujala, tak váš profesní životopis, případně motivační dopis zasílejte prostřednictvím elektronického odpovědního formuláře (tlačítko "Mám zájem"). Není v inzerátu uvedené něco, co by vás zajímalo? Tak nám napište anebo zavolejte pro více informací, rádi Vám je zodpovíme.