Operátor/ka sekundárního okruhu na Jaderné Elektrárně

ČEZ, a. s.
269, 675 50 Dukovany-Dukovany
Inzerát již není aktuální

JAKÁ BUDE NÁPLŇ PRÁCE OPERÁTORA/KY SEKUNDÁRNÍHO OKRUHU?

  • Provozování a monitorování zařízení sekundárního okruhu v souladu s provozními předpisy a jinou určenou a schválenou provozní dokumentací
  • Likvidace abnormálních stavů a mimořádných událostí na sekundárním okruhu ve spolupráci s operátory a operátorkami primárního okruhu a pod vedením vedoucího reaktorového bloku
  • Odpovědnost za provádění zkoušek zařízení sekundárního okruhu dle zadání
  • Průběžné seznamování s dodatky a revizemi provozních předpisů, dočasnými změnami, operativními programy a jinými závaznými dokumenty
  • Připomínkování a tvorba provozní a řídící dokumentace
  • Po nástupu do zaměstnání Vás čeká intenzivní vzdělávání v podobě přibližně dvouletého školení jaderné přípravy, z větší části v Brně, které je ukončeno státní zkouškou
  • Práce na jaderném bloku má jasně stanovená pravidla dalšího vzdělávání a kariérního rozvoje

CO ČEKÁ ZÁJEMCE O POZICI OPERÁTORA SEKUNDÁRNÍHO OKRUHU?

  • Psychodiagnostické testy, které posuzují určité osobnostní charakteristiky, jež pozice vyžaduje
  • V případě vyhovujícího výsledku, pozvání na výběrový pohovor s vedením odboru řízení provozu na JE Dukovany
  • V případě výběru na pracovní místo Vás čeká prověrka Národního bezpečnostního úřadu – stupeň citlivé činnosti
  • Po nástupu do zaměstnání Vás čeká intenzivní vzdělávání v podobě přibližně dvouletého školení jaderné přípravy, z větší části v Brně, které je ukončeno státní zkouškou,

POKUD SPLŇUJETE NÁSLEDUJÍCÍ, NEVÁHEJTE SE PŘIHLÁSIT:

  • Absolvent/ka vysoké školy s technickým zaměřením (obory elektro, strojní, jaderná fyzika)
  • Zájem o obory matematika a fyzika
  • Schopnost maximálního soustředění na pracovní výkon
  • Zdravotně a psychicky způsobilý/á
  • Respektující pravidla, spolehlivý/á a zodpovědný/á

BENEFITY

  • Bonusy
  • Příspěvek na dovolenou
  • Nadstandardní lékařská péče
  • Příspěvek na pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na ubytování
  • Firemní vzdělávání
  • Dotované stravování na pracovišti
  • Kafetérie
  • Zvýhodněné půjčky
  • Sickdays

CO VÁM NABÍZÍME?

  • Příspěvek na bydlení 10 000,-
  • Atraktivní odměnu a finanční růst (Průměrný nástupní plat 54 680,- + příspěvek na bydlení, po dvou letech 71 000,-)
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
  • Získáte zaměstnání ve Skupině, která se pravidelně umísťuje na prvních příčkách anket o nejlepšího a ekonomicky stabilního zaměstnavatele
  • Práci, v rámci které si budete dále rozvíjet vaše znalosti a zkušenosti

Kde budete pracovat?

Na Jaderné elektrárně Dukovany

Kdy nastoupíte?

1.9.2022

Podívejte se, jak nás hodnotí naši zaměstnanci.

Nemáme co skrývat. Nebojíme se jít s kůží na pracovní trh. Prozkoumejte, jak si vedeme v očích našich zaměstnanců na nezávislém portálu Atmoskop.cz.