Poradce/konzultant v oblasti energií - energetik

Domat Control System
U Panasonicu 376, 530 06 Pardubice-Staré Čívice
Inzerát již není aktuální

Pracovní náplň:

  • Kontrola a správa dat v oblasti nakládání s energiemi
  • Tvorba a prezentace zpráv o spotřebách energií pro zákazníky
  • Správa dat
  • Návrhy technického řešení měření spotřeb
  • Návrhy optimalizace spotřeb energií
  • Zajištění odborných rolí v procesu energetického managementu
  • Jednání s distributory, dodavateli energií a dalšími partnery/zákazníky
  • Organizace a koordinace instalace měřičů, zajištění technologické komunikace apod.

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Zkušenosti s provozováním aplikací pro energetický management
  • Zkušenosti s implementací systémů energetického managementu
  • Ochotu cestovat v rámci ČR a učit se novým technologiím
  • Výborné komunikační a vyjednávací schopnosti
  • Samostatnost, flexibilita a zodpovědnost
  • Orientace ve výkresové dokumentaci
  • Technicko-ekonomické myšlení

Proč u nás budete chtít pracovat?

Jsme malá a flexibilní firma, avšak se zázemím velkého hráče - skupiny ČEZ. Jsme fajn kolektiv, máme mezi sebou čerstvé absolventy, ale i zkušené jedničky v oboru. Snažíme se vycházet si vstříc a na všem se u nás dá domluvit. Benefitů nabízíme celou řadu, od soukromých hodin angličtiny až po finanční prémie.

  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Flexibilní pracovní doba
  • Homeoffice
  • Firemní akce
  • 13. plat

Podívejte se, jak nás hodnotí naši zaměstnanci.

Nemáme co skrývat. Nebojíme se jít s kůží na pracovní trh. Prozkoumejte, jak si vedeme v očích našich zaměstnanců na nezávislém portálu Atmoskop.cz.