Projektant měření a regulace (M/Ž)

ČEZ, a. s.
U Panasonicu 376, Pardubice
Inzerát již není aktuální

Co vás čeká?

  • tvorba projektové dokumentace MaR a výkresové dokumentace dle platných norem a předpisů
  • návrh elektrotechnického řešení MaR
  • technická podpora pro jednání se zákazníky
  • zpracování podkladů pro tvorby nabídek
  • komunikace se zákazníky a s dodavateli
  • účast na kontrolních dnech v rámci ČR
  • představení hotového projektu měření a regulace u klienta
  • kontrola kvality prováděných prací dle projektů MaR na stavbě
  • technická a technologická optimalizace projekčních řešení
  • další administrativní a technická činnost spojená s projektováním MaR

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

  • SŠ nebo VŠ elektrotechnické zaměření
  • znalost systémů měření a regulace
  • schopnost technického vedení a organizace projektu měření a regulace
  • znalost některého z CAD programů
  • znalost anglického jazyka minimálně na úrovni čtení technické dokumentace
  • řidičský průkaz – skupina "B"
  • odpovědnost, samostatnost, schopnost týmové spolupráce, komunikativnost
  • zájem o danou problematiku, ochota učit se

Výhodou:

  • způsobilost dle NV 194/2022 Sb.
  • praxe na obdobné pozici
  • zkušenosti se silnoproudem/slaboproudem/MaR
  • autorizace v oboru ČKAIT
  • projektování v E-plan, AutoCAD, Autodesk Revit

Co vám můžeme nabídnout?

Jsme malá a flexibilní firma, avšak se zázemím velkého hráče - skupiny ČEZ, což nabízí zajímavé možnosti spolupráce napříč skupinou i jejími dceřinými společnostmi. Podporujeme rozvoj našich zaměstnanců a jsme otevřeni novým nápadům i řešení. Čeká na vás fajn kolektiv, máme mezi sebou čerstvé absolventy, ale i zkušené jedničky v oboru. Snažíme se vycházet si vstříc a na všem se u nás dá domluvit. Kromě jiného u nás najdete soukromé hodiny angličtiny a hlavně finanční prémie.