Risk Data Analyst

ČEZ Prodej
Vyskočilova 1461/2a, 140 00 Praha-Michle
Inzerát již není aktuální

Co bude vaším úkolem?

  • Zorientovat se v datovém skladu a vytvářet analýzy zákaznického portfolia.
  • Vymýšlet, jak z interních a externích datových zdrojů odhalit neplatiče před uzavřením smlouvy.
  • Přijít na to, jak promítnout rizikovost zákazníka do ceny jeho služeb.
  • Nastavovat upomínací strategie a vyhodnocovat účinnost upomínání a vymáhání, včetně pravidelného reportingu.
  • Účast na interních projektech a analytická podpora ad hoc požadavků managementu.

Čím nás zaujmete?

  • VŠ s kvantitativním zaměřením (ekonomie, matematika nebo technický směr).
  • Zkušenostmi s datovými analýzami zákaznického portfolia.
  • Znalostí principů datového modelování, znalost tvorby skóringových modelů je výhodou.
  • Zkušenost z řízení kreditního rizika je také výhodou.
  • Znalostí odpovídajících nástrojů (SQL, access, excel) nebo schopností rychle naskočit .
  • Znalostí AJ.

Benefity

  • Bonusy
  • Sleva na firemní výrobky
  • Příspěvek na pojištění
  • Flexibilní pracovní doba
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Firemní vzdělávání
  • Kafetérie
  • Sickdays
  • Homeoffice
  • Firemní akce

Nástup:

Možný ihned, ale na dobré lidi si vždycky rádi počkáme!

Pokud vás tahle pozice zaujala a chcete do toho jít s námi, pošlete nám prostřednictvím odpovědního tlačítka „Mám zájem“ váš životopis, a my se vám ozveme.

Podívejte se, jak nás hodnotí naši zaměstnanci.

Nemáme co skrývat. Nebojíme se jít s kůží na pracovní trh. Prozkoumejte, jak si vedeme v očích našich zaměstnanců na nezávislém portálu Atmoskop.cz.