Specialista controllingu (M/Ž)

ČEZ, a. s.
Guldenerova 2577, Plzeň
Inzerát již není aktuální

Co bude Vaším úkolem?

  • plánování, controlling a reporting provozních nákladů společnosti ve svěřených oblastech
  • optimalizace interních i externích reportů
  • spolupráce na tvorbě ročního rozpočtu a podnikatelského plánu
  • příprava ekonomických reportů, zpráv a ad-hoc analýz
  • ekonomicko-analytická podpora realizace vybraných projektů

Co od Vás očekáváme?

  • VŠ vzdělání v ekonomickém oboru
  • minimálně 3 roky praxe v oblasti controlling nebo reporting
  • výbornou znalost nástrojů MS Office (především MS Excel, MS Power Query, MS Power BI)
  • znalost práce se SAP výhodou
  • aktivní znalost z oblasti financí a účetnictví
  • analytické a koncepční myšlení
  • pečlivost, spolehlivost, samostatnost, týmový duch, pozitivní přístup
  • řidičský průkaz - sk. B

A co nabízíme my Vám?

  • rozmanitost pracovní náplně a široký odbornostní nadhled napříč firmou
  • zaměstnání ve Skupině, která se pravidelně umísťuje na prvních příčkách anket o nejlepšího a ekonomicky stabilního zaměstnavatele
  • práci, v rámci které si budete dále rozvíjet své znalosti a zkušenosti
  • bonusovou složku mzdy
  • mobilní telefon a notebook
  • po zaučení možnost home office