Specialista jakosti údržby stavební části

ČEZ, a. s.
269, 675 50 Dukovany-Dukovany
Inzerát již není aktuální

Jaká bude náplň Vaší práce?

  • Provádění technického dozoru nad dodavatelem - výkon systémových, průběžných a mimořádných kontrol dodavatelů oprav a průběžný dohled nad realizací oprav

• Kontrola kvality zpracované dokumentace před a po provedení oprav s důrazem na plnění požadavků vyhlášek a dalších předpisů vztahující se k danému výkonu činnosti

  • Vyhodnocování výsledků oprav a údržby po stránce technické, termínové, kvalitativní a dodržení ekonomických limitů
  • Vedení databáze výsledků provedených kontrol a poskytování zpětné vazby příslušným systémovým inženýrům s ohledem na optimalizaci údržby a oprav
  • Zajišťování a připomínkování pracovních postupů oprav, příp. tyto postupy vypracovává a aktualizuje
  • Kontrola plnění cílů a zlepšování kvality lidského výkonu dodavatelů údržby logického celku stavební části

Co od Vás požadujeme?

  • Vysokoškolské vzdělání – obor stavební
  • Uživatelskou znalost práce s IT
  • Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič
  • Základní znalost angličtiny - výhodou
  • Komunikativnost a schopnost týmové práce, ochotu k sebevzdělávání a osvojování si praktických zkušeností
  • Školení pro jadernou elektrárnu v rozsahu GAMA (lze doplnit po nástupu)
  • Požadavek na bezpečnostní prověrku NBÚ - citlivé (možné absolvovat až po nástupu)

Co Vám nabízíme?

  • Získáte zaměstnání ve Skupině, která se pravidelně umísťuje na prvních příčkách anket o nejlepšího a ekonomicky stabilního zaměstnavatele
  • Práci, v rámci které si budete dále rozvíjet vaše znalosti a zkušenosti

Benefity:

  • Bonusy
  • Příspěvek na dovolenou
  • Příspěvek na pojištění
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Dotované stravování na pracovišti
  • Kafetérie
  • Zvýhodněné půjčky

Pracoviště:

Jaderná Elektrárna Dukovany

Nástup:
1.1.2022

Váš profesní životopis, případně motivační dopis zasílejte do 14.10.2021 (uzávěrka přihlášek) prostřednictvím elektronického odpovědního formuláře (tlačítko "Mám zájem").

Společnost:

ČEZ, a.s.

Podívejte se, jak nás hodnotí naši zaměstnanci.

Nemáme co skrývat. Nebojíme se jít s kůží na pracovní trh. Prozkoumejte, jak si vedeme v očích našich zaměstnanců na nezávislém portálu Atmoskop.cz.