Specialista/ka řízení reklamací

ENESA
Arnošta z Pardubic 676, 530 02 Pardubice-Zelené Předměstí
Inzerát již není aktuální

Co bude vaším úkolem?

  • Řízení reklamačního procesu ve spolupráci s týmem technických specialistů.
  • Jednání se zákazníkem a subdodavateli.
  • Evidence reklamací a zadávání údajů do interního informačního systému.
  • Návrhy technických řešení a zajištění související administrativy.
  • Účast na předávání staveb a kontrola kvality provedených prací.
  • Zajištění záručního, pozáručního i preventivního servisu a údržby zařízení.
  • Report informací vedení společnosti.
  • Optimalizace firemních procesů.

Bez čeho se neobejdete?

  • SŠ nebo VŠ vzdělání ideálně technického oboru.
  • Prozákaznického přístupu a komunikativnosti.
  • Vysokého pracovní nasazení.
  • Aktivního přístupu k řešení úkolů, flexibility, důslednosti.
  • Uživatelské znalosti MS Office (Excel, Word, Outlook).
  • Orientace ve smlouvách, technických podmínkách provozu zařízení a projektové dokumentaci.
  • Chuti dále se vzdělávat a učit se novým věcem a přístupům.
  • Ochoty cestovat – práce zpravidla v Pardubicích, při řešení servisu a reklamací práce po celé ČR - většinou v rámci jednoho dne.
  • Řidičského oprávnění sk. B - aktivní řidič.

Co bude Vaší výhodou?

  • Vyhláška 50 paragraf 5 a vyšší.
  • Zkušenosti z oblasti měření a regulace, energetiky, technických zařízení budov a provozování zdrojů tepla a chladu.
  • Bydliště v regionu Pardubic a okolí.

Co Vám nabízíme?

  • Bonusy
  • Auto i pro soukromé účely
  • Příspěvek na dovolenou
  • Mobilní telefon
  • Sleva na firemní výrobky
  • Notebook
  • Příspěvek na pojištění
  • Flexibilní pracovní doba
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Firemní vzdělávání
  • Kafetérie
  • Homeoffice
  • Firemní akce
  • Možnost napracovat si hodiny
  • Pracovní pozici v prostředí dynamické společnosti ze Skupiny ČEZ ESCO.
  • Motivující finanční ohodnocení .
  • Práci, v rámci které si budete dále rozvíjet své znalosti a zkušenosti.
  • Podporu v profesním vzdělávání, odborný růst.
  • Jednosměnný provoz (výjimečně - v případě havárie - práce ve večerních hodinách, o víkendech a svátcích).
  • Místo výkonu práce: Pardubice.
  • Nástup: ihned nebo dle dohody.

Proč k nám?

Jsme motivovaný ambiciózní team, který přináší úspory svým zákazníkům s přínosem pro životní prostředí. Jsme skupina zkušených profesionálů, kterým jejich práce dává smysl. I při vysokém pracovním nasazení pracujeme v přátelské a kreativní atmosféře.

Podívejte se, jak nás hodnotí naši zaměstnanci.

Nemáme co skrývat. Nebojíme se jít s kůží na pracovní trh. Prozkoumejte, jak si vedeme v očích našich zaměstnanců na nezávislém portálu Atmoskop.cz.