Do týmu Plánování a koordinace činností hledáme proaktivního kolegu, který by nám pomáhal s „finančním řízením a ekonomickou podporou při zpracování investičních projektů“ v Jaderné elektrárně Temelín a Dukovany. Očekáváme zodpovědný přístup a nabízíme vám pestrou a velice zajímavou práci, kdy budete úzce spolupracovat i s kolegy z ostatních oblastí útvaru řízení techniky JE.

Jaká bude náplň Vaší práce?

  • Zajišťování převodů dokončených investic do majetku (IFRC - mezinárodní standardy účetního výkaznictví, CAS - české standardy účetního výkaznictví) v účetním systému SAP,
  • Zajištění role ekonomické podpory v rámci realizace investic a splnění podmínek pro jejich uvedení do dlouhodobého hmotného a nehmotného majetku,
  • Tvorba plánů převodů projektů do dlouhodobého hmotného nebo nehmotného majetku pro projekty, které jsou realizovány v útvaru řízení techniky jaderné elektrárny,
  • Poskytování metodické podpory činnostem, které jsou vykonávány v procesu Přípravy a realizace projektů (inženýring projektů) JE, a to v oblasti plánování investic, reportingu – souhrnné zprávy za jmenovité akce pro divizi jaderná energetika, účetnictví – dodržení nastavených účetních validací.

Bez čeho se neobejdete?

  • VŠ vzdělání v ekonomickém oboru,
  • Znalosti nástrojů MS Office (především MS Excel, MS PowerPoint), znalost práce se SAP výhodou,
  • Základní znalosti legislativy z oblasti účetnictví, popř. i daní,
  • Smyslu pro detail, samostatnosti a spolehlivosti při řešení svěřených úkolů,
  • Loajality, asertivního chování, komunikačních dovedností,
  • Aktivního zapojení do činností útvaru, týmový hráč,
  • Řidičského průkazu sk. B,
  • Školení pro jadernou elektrárnu v rozsahu GAMA, kde Vás naučíme detaily, jak funguje a z čeho se skládá jaderná elektrárna (lze doplnit po nástupu).

Co Vám nabízíme?

  • Zajímavou práci v přátelském kolektivu,
  • Možností dalšího osobního a profesního rozvoje,
  • Práci na plný úvazek na 37,5h/týden, flexibilní pracovní dobu,
  • Podnikového lékaře, poštu, Z-Box, Rohlík Point přímo v areálu elektrárny,
  • Smluvní autobusovou dopravu,
  • Širokou nabídku firemních benefitů,
  • Příspěvek na penzijko a dotované stravování v naší zrekonstruované jídelně.

Na termínu nástupu/přestupu se s Vámi rádi domluvíme.

Svůj profesní životopis, případně motivační dopis zasílejte prostřednictvím elektronického odpovědního formuláře (tlačítko "Mám zájem").