Specialista systémů kontroly a řízení (SKŘ) (M/Ž)

ČEZ, a. s.
269, 675 50 Dukovany-Dukovany
Inzerát již není aktuální

Charakteristika činnosti:

  • Vaše role bude spočívat zejména v detailní analýze požadavků na modifikace stávajících a instalaci nových systémů SKŘ EDU, návrhu variant řešení, výběru optimálního technického řešení z hlediska provozu, spolehlivosti a bezpečnosti JE a přípravě podrobného projektového zadání (ve spolupráci s dalšími profesemi – elektro, strojní a stavební) s následnou kontrolou realizační projektové dokumentace a přípravou a realizací zkoušek při uvádění do provozu.

Složení týmu a náplň práce:

  • Náš tým se skládá z 30 techniků na obou elektrárnách (Dukovany a Temelín).
  • Připravujeme technická zadání všech nových projektů v odbornostech elektro i systémů kontroly a řízení (SKŘ), včetně systémů radiační kontroly, provozní chemie, diagnostiky, atd.
  • Zajišťujeme technickou podporu pro správu a provoz JE a posuzujeme technický stav zařízení, analyzujeme výsledky zkoušek a testů.
  • Zodpovídáme za technické řešení, dodržení koncepce projektu při projektových změnách, nastavení způsobu provozu modifikovaného i nového zařízení, a podílíme se na jeho odzkoušení a ověření projektových vlastností.
  • Technologie, o které na elektrárnách pečujeme, pochází od tuzemských i renomovaných světových výrobců. Nejde vždy o poslední výkřik techniky, zařízení ale musí být spolehlivé a schopné zajistit maximální bezpečnost jaderné elektrárny.
  • Ročně pro elektrárny připravíme cca 60 projektů. Jedná se o široké spektrum od relativně jednoduchých změn až po komplexní rozsáhlé multiprofesní projekty. Ceny projektů jsou od jednotek až po stovky miliónů korun.
  • Musíme dodržovat legislativu, normy a stanovené postupy a předpisy, ale vlastní průběh přípravy a realizace projektu je výsledkem inženýrského umu a zkušeností našich techniků.

Požadujeme:

  • Vysokoškolské vzdělání zaměření technická kybernetika, slaboproudá elektrotechnika, sdělovací elektrotechnika
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Výhodou technická angličtina
  • Schopnost týmové spolupráce
  • Samostatnost, kreativní myšlení
  • Požadavek na bezpečnostní prověrku NBÚ - citlivé (možné absolvovat až po nástupu)

Benefity:

  • Bonusy
  • Příspěvek na dovolenou
  • Příspěvek na pojištění
  • Flexibilní pracovní doba
    Skupina ČEZ nabízí různé formy flexibilní pracovní doby všude tam, kde to charakter pracovní pozice a druh práce umožňuje. Jedná se například o práci z domova, zkrácené pracovní úvazky nebo stlačený pracovní týden. Využíváme i pružnou pracovní dobu. Záleží vždy na domluvě s vedoucí/m.
  • Stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • Firemní vzdělávání & osobní rozvoj
    Našim zaměstnancům umožňujeme rozvoj jejich potenciálu a osobnostní i profesní růst.
  • Stravování na pracovišti
  • Cafetérie
    Jde nám o zdraví a pohodu našich zaměstnanců a víme, že každý má jiné potřeby, proto využíváme program Kafeterie, kde přidělené body může každý uplatnit dle svých preferencí, např. v rámci sportovních aktivit, v lékárně, či na wellness nebo rodinných pobytech.
  • Zvýhodněné půjčky
  • 2 dny na firemní dobrovolnictví
    Pomáhat má smysl! Proto našim zaměstnancům umožňujeme využít až 2 dny na firemní dobrovolnictví. Dáváme tím najevo naši společenskou odpovědnost vůči komunitám, životnímu prostředí a regionu, ve kterém působíme.
  • Wellbeing & zdraví
    Chceme, aby se naši zaměstnanci těšili pevnému zdraví, proto pořádáme Dny zdraví a prevence. Také zajišťujeme služby online lékařské poradny a psychologickou linku.
  • Benefity pro OZP/OZZ zaměstnance
    Našim zaměstnancům se statusem OZP/OZZ jsme navýšili osobní účet v Kafeterii o 3000 Kč a přidali 2 dny volna na vyřízení statusu OZP/OZZ.

Co se u nás naučíte:

  • Předtím, než se ve své profesi plně uplatníte, bude nutné zvládnout základní principy a funkci jednotlivých systémů elektrárny a následně podrobně specifika své odbornosti SKŘ (systém kontroly a řízení). Proškolíme si vás na několikaměsíčním kurzu na našem školícím středisku.

Pracoviště:

Jaderná Elektrárna Dukovany

Nástup:

Dohodou

Váš profesní životopis, případně motivační dopis zasílejte do 14.08.2022 (uzávěrka přihlášek) prostřednictvím elektronického odpovědního formuláře (tlačítko "Mám zájem").

Diverzita a inkluze ve Skupině ČEZ

U nás ve Skupině ČEZ si vážíme všech zaměstnanců. Budeme vás motivovat v rozvíjení vašich silných stránek, v získávání nových zkušeností a v kariérním růstu. Zároveň ale klademe důraz na vyváženost pracovního a soukromého života, tak abyste měli dostatek času věnovat se svým blízkým či svým koníčkům. Věříme, že v různorodosti je síla, proto usilujeme o rozmanitost pracovních týmů a rovnost příležitostí. Každý má u nás prostor být jedinečný.

Více o našem přístupu k zaměstnancům se můžete dozvědět v Politice diverzity a inkluze Skupiny ČEZ.

Podívejte se, jak nás hodnotí naši zaměstnanci.

Nemáme co skrývat. Nebojíme se jít s kůží na pracovní trh. Prozkoumejte, jak si vedeme v očích našich zaměstnanců na nezávislém portálu Atmoskop.cz.