Chcete se s naším týmem podílet a přispět k plnění cílů ČEZ Vize 2030 na poli rozvoje obnovitelných zdrojů, především FVE a máte zkušenosti s pozemkovým realitním trhem? Pokud ano, je tato pozice právě pro Vás….

Co bude Vaším úkolem?

  • Provádět výběr vhodných pozemků pro rozvoj obnovitelných zdrojů v ČR (zejména FVE),
  • spolupracovat s externími partnery a úřady pro ověření využitelnosti pozemků,
  • realizovat a administrovat pronájmy / akvizice pozemků,
  • vyjednávat podmínky a připravovat smluvní dokumentaci,
  • kontrolovat kvalitu a cenu pozemků doporučených externím partnerem,
  • spolupracovat s interními právníky a interním developerem,
  • pružně reagovat na změny trhu, legislativy a firemní strategie při zajišťování pozemků,
  • navrhovat potřebné změny metodiky.

Jaké požadavky musíte splňovat?

  • Velmi dobré komunikační a vyjednávací schopnosti, zejména při vyjednávání se samosprávami (jednání se zastupitelstvem obcí a měst),
  • min. 2 roky zkušeností z pozemkového realitního trhu (ideálně jako MAKLÉŘ, DEVELOPER, PRÁVNÍK),
  • schopnost samostatně realizovat pronájem / akvizici dle zadaných parametrů,
  • orientace v územním plánu,
  • časová flexibilita,
  • SŠ nebo VŠ vzdělání,
  • pokročilá znalost MS Office,
  • řidičské oprávnění sk. B / aktivní řidič.

Co může být Vaší výhodou?

  • Kontakty na zastupitele obcí a měst v rámci změn územních plánů,
  • znalost prostředí obnovitelných zdrojů energie,
  • komunikativní znalost anglického jazyka.

Co Vám nabízíme?

  • Zaměstnání ve Skupině ČEZ, která se pravidelně umísťuje na prvních příčkách anket o nejlepšího a ekonomicky stabilního zaměstnavatele
  • zajímavou práci s mezinárodním přesahem,
  • možnost získat nové znalosti v oblasti nové energetiky,
  • odpovídající finanční ohodnocení,
  • možnost dalšího vzdělávání v oboru a profesního růstu,
  • a v neposlední řadě i nadstandardní zaměstnanecké výhody.