Strojník energetických zařízení sekundárního okruhu

ČEZ, a. s.
269, 675 50 Dukovany-Dukovany
Inzerát již není aktuální

Jaká bude náplň Vaší práce?

  • Obsluha zařízení sekundárního okruhu jaderné elektrárny dle svého pracovního zařazení
  • Pochůzková činnost po zařízení, kontrola jeho stavu a zápis provozních parametrů
  • Manipulace při uvádění do provozu a odstavování zařízení z provozu
  • Zajištění zařízení pro opravu a jeho opětovné uvedení do nominálního stavu
  • Podílení se na odstraňování poruchových stavů technologického zařízení
  • Provádění manipulace na zařízení dle aktuálního stavu a požadavků na provoz
  • Jedná se o práci v nepřetržitém směnovém provozu

Co od Vás požadujeme?

  • SŠ nebo SOU technického směru – strojní
  • Úspěšné absolvování školícího a výcvikového střediska v Brně – skupina DELTA - vzdělání v jaderné energetice (možno absolvovat po nástupu)
  • Požadavek na bezpečnostní prověrku NBÚ – citlivé činnosti (možno absolvovat po nástupu))
  • Úspěšné absolvování profesního psychotestu
  • Základní znalosti technologie jaderných elektráren – výhodou
  • ŘP sk. B – aktivní řidič – výhodou
  • Spolehlivost, samostatnost, pečlivost, důslednost, orientace na výsledek, flexibilita, ochota se dále vzdělávat

Co Vám nabízíme?

  • Získáte zaměstnání ve Skupině, která se pravidelně umísťuje na prvních příčkách anket o nejlepšího a ekonomicky stabilního zaměstnavatele
  • Práci, v rámci které si budete dále rozvíjet vaše znalosti a zkušenosti
  • Unikátní příležitost k dalšímu rozvoji ve špičkovém oboru jaderné energetiky
  • Zaměstnání u stabilní a ekonomicky silné společnosti

Benefity:

  • Bonusy
  • Příspěvek na dovolenou
  • Příspěvek na pojištění
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Firemní vzdělávání
  • Dotované stravování na pracovišti
  • Kafetérie
  • Zvýhodněné půjčky

Pracoviště:

Jaderná Elektrárna Dukovany

Nástup:
dohodou

Váš profesní životopis, případně motivační dopis zasílejte do 31.10.2021 (uzávěrka přihlášek) prostřednictvím elektronického odpovědního formuláře (tlačítko "Mám zájem").

Společnost:

ČEZ, a.s.

Podívejte se, jak nás hodnotí naši zaměstnanci.

Nemáme co skrývat. Nebojíme se jít s kůží na pracovní trh. Prozkoumejte, jak si vedeme v očích našich zaměstnanců na nezávislém portálu Atmoskop.cz.