Systémový inženýr SKŘ (M/Ž)

ČEZ, a. s.
None 269, Dukovany

Petr Jackovič hledá do svého týmu Systémového inženýra na systémy kontroly a řízení.
Vaše práce bude spojená s moderním technickým zařízením, které je spojeno s procesy ovlivňující jak řízení reaktoru, tak i zásahy bezpečnostních systémů a zobrazování dat.

Jaká bude náplň Vaší práce?

  • Budete pracovat na Jaderné Elektrárně Dukovany v malé skupince věnující se informačně-výpočetním systémům, jako systémový inženýr budete mít na starost oblast informačně-výpočetních technologických systémů zahrnující mimo jiné i vnitro-reaktorové měření a jeho vyhodnocení
  • Budete se také podílet na péči o současné a přípravě modernizace stávajícího zařízení
  • Naše práce je velmi různorodá (od administrativní činnosti s dokumentací po práci v technologii, také Vás nemine občasná služební cesta týkající se návštěvy výrobních závodů a přebírky nového zařízení nebo školení)

Co od Vás požadujeme?

  • Vysokoškolské vzdělání obor elektro, může být i středoškolské vzdělání, ale u něj vyžadujeme alespoň 5-letou praxi v oboru
  • Zkoušky z elektrotechnické kvalifikace zák.č.250/2021 (původní vyhl.50/1978)
  • Vítáme znalost a praxi v oboru IT (zobrazení, zpracování, skladování a přenos dat)
  • Znalost práce v AS (Passport), GOMS, TIPOM, PPO – výhodou (zaškolíme po nástupu)
  • Angličtina jednou za rok Vás může čekat účast na mezinárodních odborných konferencích a školeních, proto by jste měl školení rozumět a i se domluvit.
  • Absolvování bezpečnostní prověrku NBÚ – citlivé (možné absolvovat až po nástupu)
  • Školení pro jadernou elektrárnu v rozsahu GAMA MaR, kde Vás naučíme detaily, jak funguje a z čeho se skládá jaderná elektrárna (lze doplnit po nástupu)

Co Vám nabízíme?

  • Zajímavou technicky zaměřenou práci v přátelském kolektivu
  • Zaměstnání u stabilní a ekonomicky silné společnosti
  • Nabízíme práci na plný úvazek na 37,5h/týden
  • Pružná pracovní doba – pevná část pracovní doby Po-Čt 9-14 a Pá 7-12
  • Pokud bude potřeba, nabízíme možnost občasné nárazové práce v režimu home-office
  • Máme v areálu lékárnu, podnikové lékaře, optiku i poštu
  • Další benefit je zubař, rehabilitace, zdravé dny pro zaměstnance
  • Můžeš využívat smluvní autobusovou dopravu anebo jezdit do práce přes aplikaci spolujízda
  • Čeká Vás i skvělá snídaně, oběd i večeře v naší jídelně, případně kantýně otevřené 24-hodin denně
  • U nás není žádná kancelář ve formě open-space

Pracoviště:

Jaderná Elektrárna Dukovany

Nástup:

dohodou

Přidejte se k nám do týmu, už se na Vás těšíme.

Váš profesní životopis, případně motivační dopis zasílejte do 25.05.2023 (uzávěrka přihlášek) prostřednictvím elektronického odpovědního formuláře (tlačítko "Mám zájem").

Napadá Vás něco, co není uvedené v inzerátu? Chcete informace ke mzdě? Tak nám napište a nebo zavolejte a probereme to.

#technikajede