Technik systému kontroly a řízení (MaR)

ČEZ, a. s.
None 1, Temelín

Pohybujete se v oblasti měření a regulace? Jste samostatní se zodpovědným a pečlivým přístupem při řešení každodenních úkolů se zájmem rozvíjet své schopnosti dále? Odpověděli jste ano? Skvělé! Přijďte a rozšiřte náš tým?

Kdo jsme?

  • Jsme skupina systému kontroly řízení (SKŘ) na Jaderné elektrárně Temelín a do našeho týmu hledáme spolehlivého kolegu/kolegyni s ochotou učit se novým věcem.

Jaká bude náplň Vaší práce:

  • kontrolování zařízení SKŘ jaderné elektrárny včetně bezpečnostních systémů na venkovních objektech a hlavním výrobním bloku
  • provádění pochůzkové činnosti, specifikace závad, provádění zajišťování zařízení ve spolupráci s dalšími pracovníky směny jako jsou operátoři
  • podílení se na provádění zkoušek systémů a zařízení
  • zodpovědnost za spolehlivý, bezporuchový a ekonomický provoz svěřeného zařízení v souladu s provozními předpisy
  • práce v nepřetržitém směnném provozu, držení hotovostí

Co požadujeme:

  • středoškolské vzdělání s maturitou v oboru elektro – slaboproud, měření a regulace
  • znalosti v principech a měření fyzikálních veličin
  • základní orientaci v logických obvodech
  • zdravotní a psychická způsobilost
  • řidičský průkaz sk. B

Výhodou bude:

  • praxe v oblasti měření a regulace

Co nabízíme:

  • možnost profesního a odborného růstu v perspektivním oboru
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • osobnostní rozvoj, vzdělávání
  • nadstandardní zaměstnanecké výhody ve formě benefitů

Kdy nastoupíte:

  • plánový termín nástupu je 1. 9. 2024

Pro výkon práce Vás důkladně teoreticky připravíme, prakticky zaučíme a poskytneme veškerou podporu tak, aby se z vás stal plně kompetentní profesionál.

Váš profesní životopis, případně motivační dopis zasílejte prostřednictvím elektronického odpovědního formuláře (tlačítko "Mám zájem"). Není v inzerátu uvedené něco co by Vás zajímalo? Tak nám napište anebo zavolejte pro více informací, rádi Vám je zodpovíme.