Technolog technické kontroly

ČEZ, a. s.
None 269, Dukovany

Hledáme posilu do skupiny Diagnostika na Jaderné elektrárně Dukovany. Měl byste mít zájem o metody technických měření a kontrol za účelem zvyšování spolehlivosti zařízení Jaderné elektrárny. Neměla by Vám chybět ochota se dále vzdělávat a také byste měl mít zodpovědný přístup a zájem o řešení každodenních úkolů v rámci útvaru. Čeká Vás pestrá a velice zajímavá práce, budete spolupracovat s kolegy napříč útvarů na Jaderné elektrárně.

Jaká bude náplň Vaší práce?

  • Měření vibrací rotačních strojů přenosnými přístroji a vyhodnocování jejich stavu (off-line diagnostika)
  • Vyhodnocování měření on-line systémů pro diagnostiku zařízení primárního a sekundárního okruhu
  • Podílení se na dalších metodách diagnostiky – elektrické zkoušky vinutí, tribodiagnostika, termodiagnostika, měření na armaturách, potrubích apod.
  • Hodnocení aktuálního stavu zařízení, jeho funkčnosti, provozuschopnosti včetně návrhu nápravných opatření
  • Řešení problematiky napříč útvary a komunikace s dodavateli
  • Spolupráce při tvorbě metodik a předpisů pro oblast technické diagnostiky
  • Kontinuální vzdělávání v oblasti a podílení se na zavádění nových metod diagnostiky
  • Plnění úkolů v rámci projektů a práce v odborných pracovních týmech dle potřeb společnosti

Co od Vás požadujeme?

  • Minimálně středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání – technického zaměření
  • Zájem o získání kvalifikace v oblastech technické diagnostiky
  • Zkušenost v oblasti diagnostiky (vibrodiagnostika, tribodiagnostika, a dalších) – výhodou
  • Certifikace v Asociaci technických diagnostiku ČR - výhodou
  • Samostatnost, spolehlivost, schopnost rozhodovat
  • Dobré komunikační dovednosti a časovou flexibilitu
  • Absolvování bezpečnostní prověrku NBÚ – citlivé (možné absolvovat až po nástupu)
  • Školení pro jadernou elektrárnu v rozsahu GAMA, kde Vás naučíme detaily, jak funguje a z čeho se skládá jaderná elektrárna (lze doplnit po nástupu)

Co Vám nabízíme?

  • Získáte zaměstnání ve Skupině, která se pravidelně umísťuje na prvních příčkách anket o nejlepšího a ekonomicky stabilního zaměstnavatele zkušenosti
  • Možnost rozšíření certifikací a kvalifikace v oblasti technické diagnostiky
  • Zajímavou technicky zaměřenou práci přímo v technologii Jaderné elektrárny
  • Zaměstnání u stabilní a ekonomicky silné společnosti
  • Práci na plný úvazek na 37,5h za týden
  • Flexibilní pracovní dobu s ohledem na požadavky pracovních úkolů
  • Další služby v areálu elektrárny – pošta, květinka, lékárna, podnikoví lékaři včetně zubaře, optiky.
  • Benefity z programu Sodexo, ale také přímo od společnosti (rehabilitace, dny zdraví, a další zajímavé a výhodné nabídky)
  • Možnost dopravy do zaměstnání smluvní autobusovou dopravou nebo autem s využitím spolujízdy prostřednictvím mobilní aplikace
  • Stravování v areálové jídelně včetně podávání snídaní a večeří za zaměstnanecké ceny

Pracoviště:

Jaderná Elektrárna Dukovany

ČEZ, a.s.

Nástup:

dohodou

Váš profesní životopis, případně motivační dopis zasílejte do 11.10.2023 (uzávěrka přihlášek) prostřednictvím elektronického odpovědního formuláře (tlačítko "Mám zájem").

Napadá Vás něco, co není uvedené v inzerátu? Chcete informace ke mzdě? Tak nám napište a nebo zavolejte a probereme to.