Inspektor plynárenských zařízení - Brno

GasNet, s.r.o.
Plynárenská 499, Brno
Inzerát již není aktuální

Co budete dělat:

  • vykonávat inspekční činnosti na plynárenských zařízeních uložených v zemi a nad zemí,
  • provádět kontroly, opravy a montáže vysokotlakých, středotlakých a nízkotlakých plynovodů a přípojek,
  • vytyčovat plynárenská zařízení na žádosti zákazníků,
  • evidovat činnosti v tabletu,
  • provádět dohledové práce na regulačních stanicích plynu,
  • pracovat od pondělí do pátku od 7:00 do 15:00 hodin,
  • po zapracování držet 1x měsíčně výkon pohotovostní služby za příplatek.

Co požadujeme:

  • minimálně výuční list v plynárenském nebo instalatérském, případně technickém oboru,
  • osvědčení o odborné způsobilosti k provádění montáží a oprav plynárenských zařízení; pokud ho nemáte, po roce praxe u nás jej získáte absolvovanou zkouškou (TIČR) - na naše náklady,
  • základní schopnost práce na počítači a tabletu,
  • jste aktivním řidičem s řidičským průkazem skupiny B.

Co nabízíme:

  • smlouvu na dobu určitou 1 roku s možností prodloužení na dobu neurčitou,
  • potřebná školení a osvědčení pro práci plynaře,
  • všechny ochranné i pracovní pomůcky,
  • auto plně vybavené potřebným nářadím,
  • veškerou techniku, jako jsou tablety, detekční technika apod.
  • benefity, o kterých se dočtete níže.

Jak to u nás chodí, uvidíte na videu v sekci Týmy → Práce v terénu.