Senior Specialista Facility & Fleet

GasNet, s.r.o.
Prosecká 855, Praha
Práce na plný úvazek

Ať už je našich více než 2400 kolegů za volantem, ve skladu nebo v kanceláři, pečujeme o to, aby jim pracovní prostředí pomohlo dosáhnout co nejlepšího výkonu. Staráme se o 80 administrativních a provozních budov a více než 1700 vozidel. Údržbu budov a vozového parku nám zajišťují partneři. Správu a údržbu budov nám ve standardu integrovaného facility managementu zajišťuje společnost B+N (dříve ISS), s péčí o vozový park vlastních či pronajatých vozidel nám pomáhají společnosti Arval a LeasePlan. Díky vysoké úrovni outsourcingu se tak soustředíme zejména na strategické a rozvojové projekty.

Vaši náplní práce je:

Na nové pozici se můžete těšit na zajímavé projekty. Relokujeme více než 10 tis. m2 kancelářských a skladových prostor v Brně, analyzujeme možnosti výstavby nových administrativně provozních budov, chystáme implementaci systému energy managementu ISO 50001, nastavujeme systém fyzické a technické ostrahy. U aut se zaměřujeme na snižování nákladů a emisí CO2. Proto se připravujeme na změnu struktury vozového parku, analyzujeme možnosti interního car sharingu a chystáme se na digitalizaci všech fleetových procesů.

Váš profil:

Vybraný kandidát/ka nečeká na úkoly, ale sám/a aktivně hledá příležitosti ke zlepšení a ty realizuje. Proto by ideální kandidát/ka měl/a mít všeobecný přehled z oblasti facility managementu a car fleetu a správy většího počtu budov a vozidel. Hledáme spíše projektově univerzály než odborníky na nějakou konkrétní oblast. Velkou výhodu budou mít kandidáti, kteří budou mít zkušenosti s problematikou ESG s dopadem na snižování emisí CO2. Nutnou podmínkou je úroveň angličtiny alespoň na úrovni B2/C1.

* SŠ (VŠ) vzdělání

* Samostatný, dobré komunikační schopnosti

* Dobře organizovaný, schopný řešit více úkolů souběžně, pečlivý

Co Vám nabízíme?

* Pracovní smlouvu na 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou

* Příležitost uplatnit a prohlubovat zkušenosti v integrovaném facility managementu dle standardů IFMA a procesů správy vozového parku

* Možnost růstu na manažerskou pozici, podílet se na nastavování strategie útvaru, vést menší tým a řídit portfolio dodavatelů

* Možnost práce na home office (i poté co pominou Covid opatření)

* Zkrácenou pružnou pracovní dobu 37,5 hodin za týden

* 25 dní dovolené a 3 až 5 dní osobního volna

* Balíček zaměstnaneckých benefitů v hodnotě 27 000 Kč na sport, kulturu, jazykové kurzy, cestování, pojištění a jiné

* Příspěvek na stravování ve výši 71 Kč

* Služební mobilní telefon, služební mobilní tarif, notebook

* Odměnu za doporučení nového kolegy na naše otevřené pozice

A co teď?

Vidíte se jako součást GasNetu? Tak to je skvělé! Přihlaste se do výběrového řízení prostřednictvím tlačítka Mám zájem.
Potřebujete vědět ještě něco dalšího? Zavolejte Lindě Beckové na telefonní číslo 724 354 481.