Domů
Energetika v ČR
Kapacitní mechanismy: Pouze jedna z mnoha změn ovlivňujících současnou energetiku
Česko-slovenské energetické fórum
Česko-slovenské energetické fórum

Kapacitní mechanismy: Pouze jedna z mnoha změn ovlivňujících současnou energetiku

Asociace energetických manažerů ve spolupráci s předními energetickými společnostmi z ČR a SR připravují odborné Česko-slovenské energetické fórum, které by mělo být jedním z nejvýznamnějších setkání vrcholových představitelů a odborníků v tomto sektoru v roce 2019. Společná konference je připravována v návaznosti na její předchozí úspěšný ročník, který se konal v Brně u příležitosti 100. výročí České a Slovenské republiky.

Letošní ročník konference bude zaměřen na téma: Kapacitní mechanismy: pouze jedna z mnoha změn ovlivňujících současnou energetiku. Konference se koná v Bratislavě v Grand hotel River Park a Luxury Collection Hotel 16. – 17. 4. 2019.

Ve čtyřech blocích během dvou dnů vystoupí na 30 zástupců české a slovenské energetiky a zástupců státní správy.

Úvodních slov se zhostí Zuzana Šolcová, ředitelka AEM, a ministryně MPO Marta Nováková. Jednotlivé bloky pak dále představí jejich moderátoři, Miroslav Vrba, Jiří Strnad, Pavel Šolc a Jaroslav Kubinec.

Celý program konference lze najít na stránkách cskonference.cz.

Mohlo by vás zajímat:

Komentáře(0)
Komentáře pouze pro přihlášené uživatele

Komentáře v diskuzi mohou pouze přihlášení uživatelé. Pokud ještě účet nemáte, je možné si jej vytvořit na stránce registrace. Pokud již účet máte, přihlaste se do něj níže.

V uživatelské sekci pak můžete najít poslední vaše komentáře.

Přihlásit se

OM Solutions s.r.o.
Kpt. Nálepky 620/7, Nové Dvory, 674 01
Třebíč
IČ: 02682516