Konference: Transformace energetiky v Česku

DomůEnergetika v ČRKonference: Transformace energetiky v Česku

2 – 3. dubna 2019 se v Praze uskuteční 19. energetický kongres ČR – „TRANSFORMACE ENERGETIKY III …. a co na to česká energetika?“, který se každoročně stal jedním z nejvýznamnějších setkání vrcholových manažerů a expertů na energetiku u nás.

Cílem kongresu je ukázat trendy, které ovlivní proměnu energetiky ve světě, v Evropě a v České republice v následujících letech. Diskutovat budeme především český pohled na transformaci a překážky, které transformaci u nás brzdí.

Zaměříme se na nové trendy v distribuci a přenosu. Podíváme se na to, jak digitalizace vedená technologickými giganty jako Amazon či Apple mění nároky zákazníků a jak se  tento trend může projevit v energetice. S etickými hackry rozebereme nový fenomén doby, kterým jsou stále sofistikovanější kybernetické hrozby. Odborníci na elektromobilitu účastníky seznámí s očekávaným vývojem a posledními novinkami z automobilového průmyslu.

Na kongresu tradičně vystoupí výrazné osobnosti. S propracovaným a úspěšným vývojem transformace v Holandsku nás seznámí Pieter Boot. Domácí scénu proberou: René Neděla, Rostislav Krejcar, Tomáš Hüner, Vladimír Kubeček, Martin Záklasník, Radech Lamich, Stanislav Votruba a mnozí další.

Program kongresu najdete na: www.business-forum.cz

Loading interface...Loading interface...Loading interface...Loading interface...Loading interface...
Naši partneři
Odebírejte náš newsletter
Zadejte svůj email, pokud Vás zajímají čerstvé zprávy o energetice.
Naše služby a inzerce
Zobrazit
Web podporují