Domů
Energetika v zahraničí
Exxon Mobil v Evropě seškrtá 1600 pracovních míst
oil, gas, scotland

Exxon Mobil v Evropě seškrtá 1600 pracovních míst

Americká ropná společnost Exxon Mobile dnes oznámila, že ve svých evropských dceřiných společnostech seškrtá 1600 pracovních míst. V roce 2019 koncern zaměstnával kolem 75.000 lidí.

Škrty v jednotlivých zemích budou záviset na tom, jak je společnost na daném trhu zakotvena a na tamních podmínkách, uvedl Exxon Mobil. Během pandemie nemoci covid-19 se snížila poptávka po produktech společnosti a obecně po ropě.

V pražském centru administrativní podpory Exxon Mobile pracuje podle webu společnosti kolem 1200 lidí.

Minulý měsíc Exxon Mobile oznámil, že bude propouštět po dohodě v Austrálii, a dodal, že snižování počtu pracovních míst bude pokračovat globálně do roku 2021.

Štítky:ropaExxon

Komentáře

(1)

Jaroslav Novák

5. říjen 2020, 19:46

destrukce řady společností k "zlaté miliardě" zahájena, jako Obama v roce 2008 prohlásil o možné populační změně (prosadil=přinutil podporu SRN ke zkázonosné migraci) EVROPY, kdo a jaké cíle vyhlásil??? To by měly služby vyšetřit a aktéry=pachatele potrestat, tak by se měly zachovat suverénní státy! Zatím se nikdo o příčiny rozvratu nezajímá? Řešení nemají státy pod kontrolou? Vedení států totálně selhává!

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna u komentáře
Vyžadované informace jsou označeny *
Pravidla diskuze
Veškeré příspěvky v diskuzi na webu oEnergetice.cz musí splňovat Pravidla diskuze. Přidáním příspěvku do diskuse uživatel vyjadřuje souhlas s těmito pravidly a zavazuje se je dodržovat.
Komentáře pouze pro přihlášené uživatele
Upozorňujeme diskutující, že komentáře v diskuzi budou moci přidávat již brzy pouze přihlášení uživatelé. V diskuzi se stále častěji objevují příspěvky od anonymních uživatelů, které porušují pravidla diskuze. Věříme, že díky tomuto opatření bude diskuze pod články pro všechny přínosnější.
Pokud ještě účet nemáte, je možné si jej vytvořit na stránce registrace. Pokud již účet máte, přihlaste se do něj na této stránce.
V uživatelské sekci pak můžete najít poslední vaše komentáře.
OM Solutions s.r.o.
Kpt. Nálepky 620/7, Nové Dvory, 674 01
Třebíč
IČ: 02682516
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
© 2021 oEnergetice.cz All Rights Reserved.