Novým generálním ředitelem Nano Energies bude Stanislav Chvála

DomůRychlé zprávyNovým generálním ředitelem Nano Energies bude Stanislav Chvála

Novým generálním ředitelem české energetické a technologické firmy Nano Energies bude od začátku listopadu Stanislav Chvála (38). Dosud byl ve společnosti ředitelem pro strategický rozvoj. Ve funkci nahradí zakladatele firmy Petra Rokůska. ČTK to dnes sdělila mluvčí firmy Jana Bábiková.

Cílem Chvály bude podle ní přidat další trhy, na kterých firma obchoduje s elektřinou, rozšířit možnosti využití energetické flexibility pro průmyslové zákazníky a také představit v Česku inovace v podobě sdílení elektřiny mezi domácnostmi.

Chvála přišel do společnosti letos v březnu, aby se věnoval zejména rozvoji chytrého řízení elektrické flexibility výrobců a rozšíření nabídky pro běžné spotřebitele v Česku i v zahraničí, včetně produktů sdílené elektřiny. Má za sebou práci například pro ČEZ ESCO, Siemens nebo pro bankovní domy Lloyds a Morgan Stanley v Londýně.

Nano Energies je česká energetická společnost, která na trhu působí od roku 2008. Firma o sobě uvádí, že prostřednictvím dceřiných společností Nano Energies Trade, Nano Green a Digital Energy Services udržitelně obchoduje s elektřinou a přináší tak firmám a běžným uživatelům více svobody. Od roku 2013 stojí v čele společnosti akcionáři Petr Rokůsek, Tomáš Janeček a Jan Škampa.

Monitoring
Loading interface...Loading interface...Loading interface...Loading interface...Loading interface...