ComAp

ComAp a.s. je dynamická česká společnost, která dosáhla významných mezinárodních úspěchů a získala velký respekt za vývoj inovativních elektronických řešení v oblasti výroby energie, průmyslových motorů a zařízení.

Ročně ComAp zajistí až 100 tisíc realizací po celém světě. Společnost, která patří mezi přední světové producenty řídicích jednotek dieselových, plynových, dvoupalivových a dalších druhů generátorů, svým zákazníkům nabízí řešení na míru a zároveň technickou a obchodní podporu. I tak ale mezi hlavní činnosti firmy ComAp patří výzkum a vývoj.

Produkty této české společnosti pomáhají s kontrolou a řízením nezávislých zdrojů energie, které lze najít například v nemocnicích, velkých bankách nebo zlatých dolech. Široké spektrum referencí firmy ComAp tak mezi jiné zahrnuje například osvětlení prestižního závodu F1 v Singapuru, elektrifikaci ostrovů v Pacifiku nebo záložní systém v pražské O2 aréně. Tím, že svým zákazníkům dodává výrobky té nejvyšší možné kvality, si společnost ComAp vydobyla postavení, které je synonymem vysoké spolehlivosti a výrazné přidané hodnoty.

SONY DSC

Historie společnosti

Společnost ComAp vznikla v roce 1991 jako projekt tří studentů pražské ČVUT. První zakázkou firmy byl hlásicí systém pro nevidomé v pražském metru, velmi rychle však ComAp získal globální dosah a dnes patří ve svém oboru mezi nejúspěšnější společnosti světa. Již od svého vzniku klade ComAp velký důraz jak na kvalitu produktů a nabízených řešení, tak i na spokojenost zaměstnanců, a proto značné investice míří právě do rozvoje lidí. Možná i to je důvod, proč společnost v roce 2009 získala ocenění Nejlepší zaměstnavatel v ČR v kategorii Malé a střední společnosti v anketě Aon Hewitt.

Pobočky ComAp

Centrála společnosti sídlí v Praze, celkem ComAp zaměstnává kolem 330 lidí, 80 z nich působí na osmi zahraničních pobočkách.

Pobočky společnosti ComAp se nachází v klíčových regionech po celém světě a zajišťují zákazníkům společnosti ComAp maximální profit díky jejich snadné dostupnosti a mezinárodnímu dosahu. O celosvětové pokrytí se stará také síť distributorů, jež firmě umožňuje vyvážet do více než 105 zemí světa.

SONY DSC

Zahraniční pobočky společnosti ComAp

  • Austrálie
  • Čína
  • Itálie
  • Německo
  • Rusko
  • SAE
  • USA
  • Singapur
Štítky:ComAp

Mohlo by vás zajímat:

Komentáře(0)
Komentáře pouze pro přihlášené uživatele

Komentáře v diskuzi mohou pouze přihlášení uživatelé. Pokud ještě účet nemáte, je možné si jej vytvořit na stránce registrace. Pokud již účet máte, přihlaste se do něj níže.

V uživatelské sekci pak můžete najít poslední vaše komentáře.

Přihlásit se

OM Solutions s.r.o.
Kpt. Nálepky 620/7, Nové Dvory, 674 01
Třebíč
IČ: 02682516