Domů
Společnosti v ČR
Unicorn Systems a.s.

Unicorn Systems a.s.

Unicorn Systems je renomovaná evropská společnost poskytující ty největší informační systémy a řešení z oblasti informačních a komunikačních technologií. Dlouhodobě se soustředí na vysokou přidanou hodnotu a konkurenční výhodu ve prospěch svých zákazníků. Působí na trhu již od roku 1990 a za tu dobu vytvořili řadu špičkových a rozsáhlých řešení, která jsou rozšířena a užívána mezi těmi nejvýznamnějšími podniky z různých odvětví.

Společnost Unicorn Systems a.s. je součástí skupiny Unicorn. Jejím posláním je přinášet zákazníkům konkurenční výhodu a vysokou přidanou hodnotu prostřednictvím špičkových ICT řešení, produktů a služeb poskytovaných v dohodnuté kvalitě, kvantitě, termínu a rozpočtu.

Unicorn Systems je konstrukční firma a továrna na software. Zároveň je moderní podnik, který svými pracovními postupy a výjimečnou organizací práce předurčuje, jak lze podnikat a prosperovat ve 21. století. Patřím mezi nejvýznamnější firmy v České republice a mezi nejvýznamnější firmy v oblasti informačních a komunikačních technologií v Evropě.

Za zákazníky má společnost Unicorn Systems přední a největší firmy. Společnost disponuje detailními znalostmi z celého spektra podnikatelských odvětví a rozumím principům jejich fungování. Snadno pak vyhovím specifickým potřebám svých zákazníků.

Rozsáhlé týmy systematicky vzdělávaných odborníků dokonale ovládají všechny v současnosti obvyklé produktové řady, komponenty, technologie, a proto nemají v podstatě žádná technologická omezení. Přestože při své práci uplatňují mnoho revolučních myšlenek, vlastní dodávky řešení podléhají osvědčeným kritériím – kvalita, kvantita, termín a rozpočet.

Energetika a utility

​V průběhu posledních 15 let úspěšně realizovali desítky projektů pro energetické společnosti z celé Evropy, jako jsou provozovatelé přenosových a přepravních soustav, obchodníci a dodavatelé elektrické energie a plynu a provozovatelé podzemních zásobníků plynu. Díky tomu získali cenné know-how a vybudovali silné technologické zázemí pro energetický tým, který čítá více než 200 odborníků a který je připraven řešit ty největší projekty po celé Evropě.

Štítky:Unicorn

Komentáře

(0)

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna u komentáře
Vyžadované informace jsou označeny *
Pravidla diskuze
Veškeré příspěvky v diskuzi na webu oEnergetice.cz musí splňovat Pravidla diskuze. Přidáním příspěvku do diskuse uživatel vyjadřuje souhlas s těmito pravidly a zavazuje se je dodržovat.
Komentáře pouze pro přihlášené uživatele
Upozorňujeme diskutující, že komentáře v diskuzi budou moci přidávat již brzy pouze přihlášení uživatelé. V diskuzi se stále častěji objevují příspěvky od anonymních uživatelů, které porušují pravidla diskuze. Věříme, že díky tomuto opatření bude diskuze pod články pro všechny přínosnější.
Pokud ještě účet nemáte, je možné si jej vytvořit na stránce registrace. Pokud již účet máte, přihlaste se do něj na této stránce.
V uživatelské sekci pak můžete najít poslední vaše komentáře.
OM Solutions s.r.o.
Kpt. Nálepky 620/7, Nové Dvory, 674 01
Třebíč
IČ: 02682516
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
© 2021 oEnergetice.cz All Rights Reserved.