Domů
Události
ČEPS pořádá osmý ročník Letní školy
Zdroj: ČEPS, a.s.

ČEPS pořádá osmý ročník Letní školy

I letos připravila společnost ČEPS Letní školu pro studenty bakalářských i magisterských oborů vysokých škol. Účastníci získají unikátní vhled do fungování společnosti ČEPS, navštíví místa, kam by se jinak nedostali, a seznámí se s aktuálními výzvami a trendy v energetice.

Program Letní školy probíhá ve spolupráci s odborníky napříč celou společností. Účastníci se tak během jednoho týdne dozvědí to nejdůležitější o ČEPS, energetickém trhu, obchodu, zahraniční spolupráci, nových výzvách v energetice a dalších oblastech. Čekají na ně přednášky, workshopy a také jedinečné exkurze do rozvodny v Hradci u Kadaně nebo na dispečerský sál v Praze. Nahlédnou do každodenního chodu společnosti ČEPS a vyzkouší si praktickou ukázku toho, jak probíhá assessment centrum.

„Vzhledem k tomu, že absolventů technických oborů stále ubývá, usilujeme o to, abychom měli studentům v každé fázi vzdělávacího procesu co nabídnout. Letní škola je jedním z našich dlouhodobých projektů a těší nás, že je o ni tak velký zájem. Studentům atraktivní formou ukazujeme nejen vše podstatné z řízení a provozování přenosové soustavy, ale i to, že energetika je neskutečně zajímavým oborem, který stojí za to studovat,“ říká Diana Procházková, ředitelka sekce HR a korporátní služby.

Studenti mají během Letní školy jedinečnou možnost získat cenné kontakty a navázat se společností ČEPS spolupráci již při studiu ve formě zkrácených úvazků, stáží nebo stipendijních programů. Mohou také soutěžit o nejlepší diplomovou práci v energetice a elektrotechnice. Letní škola je jedním z mnoha projektů, kterými ČEPS přibližuje studentům obor energetiky a otevírá jim dveře do její perspektivní budoucnosti.

Mohlo by vás zajímat:

Komentáře(0)
Komentáře pouze pro přihlášené uživatele

Komentáře v diskuzi mohou pouze přihlášení uživatelé. Pokud ještě účet nemáte, je možné si jej vytvořit na stránce registrace. Pokud již účet máte, přihlaste se do něj níže.

V uživatelské sekci pak můžete najít poslední vaše komentáře.

Přihlásit se