Domů
Elektřina
Shell se stal členem COGEN Europe

Shell se stal členem COGEN Europe

Britsko-nizozemská ropná společnost Royal Dutch Shell se stala novým členem evropské asociace pro rozvoj kogenerace COGEN Europe.

Globální energetická společnost Shell je velkým uživatelem kombinované výroby elektrické energie a tepla na jeho rafineriích. Využívá pokročilé technologie a klade důraz na inovativní přístup při budování udržitelné energetické budoucnosti.

„Jsme rádi, že jsme se mohli připojit ke COGEN Europe a tím můžeme pomoci politikům v budování energetiky, klimatických a průmyslových cílů, které jsou v souladu s využíváním potenciálu kogenerace“, uvádí Wouter Koopman, ředitel divize plynárenství ve firmě Shell.

Shell se domnívá, že rozhodujícím faktorem v růstu jejich podniku bude technická odbornost a potřebné know-how.

„Mezi naše nejsilnější stránky patří vývoj a uplatnění technologií, finanční a projektové manažerské dovednosti, které nám umožňují dodávat komplexní projekty. Naše strategie má za cíl posílit naši pozici lídra v ropném a plynárenském průmyslu, a zároveň pomáhá plnit globální poptávku po energii zodpovědným způsobem. Bezpečnostní, enviromentální a sociální odpovědnost je základem naší činnosti. Ropa a zemní plyn jsou důležitou součástí globálního energetického mixu. Naším úkolem je dodávat cenově dostupnou a ekologickou energii společnosti sociálně odpovědným způsobem pro udržitelnou budoucnost.“

Kogenerace jako klíč do budoucnosti

„Budeme usilovat o vysokou úroveň výkonu, udržení silného a rostoucího dlouhodobého postavení v konkurenčním prostředí, ve kterém působíme. Ve všech našich navazujících činnostech usilujeme o zvýšení energetické účinnosti a úzce spolupracujeme s našimi zákazníky, partnery a politiky, se kterými chceme prosazovat účinnější a udržitelné využívání energie a přírodních zdrojů. Využívání kogenerace je klíčem, jak toho dosáhnout.“

Zdroj úvodní fotografie: decentralized-energy.com

Komentáře

(0)

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna u komentáře
Vyžadované informace jsou označeny *
Pravidla diskuze
Veškeré příspěvky v diskuzi na webu oEnergetice.cz musí splňovat Pravidla diskuze. Přidáním příspěvku do diskuse uživatel vyjadřuje souhlas s těmito pravidly a zavazuje se je dodržovat.
Komentáře pouze pro přihlášené uživatele
Upozorňujeme diskutující, že komentáře v diskuzi budou moci přidávat již brzy pouze přihlášení uživatelé. V diskuzi se stále častěji objevují příspěvky od anonymních uživatelů, které porušují pravidla diskuze. Věříme, že díky tomuto opatření bude diskuze pod články pro všechny přínosnější.
Pokud ještě účet nemáte, je možné si jej vytvořit na stránce registrace. Pokud již účet máte, přihlaste se do něj na této stránce.
V uživatelské sekci pak můžete najít poslední vaše komentáře.
OM Solutions s.r.o.
Kpt. Nálepky 620/7, Nové Dvory, 674 01
Třebíč
IČ: 02682516
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
© 2021 oEnergetice.cz All Rights Reserved.