Domů
Společnosti ve světě
Electrovaya představuje novou vysoko kapacitní lithiovou baterii

Electrovaya představuje novou vysoko kapacitní lithiovou baterii

Společnost zabývající se lithiovými bateriemi Electrovaya společně se svou pobočkou Litarion uvedla novou vysoko kapacitní lithiovou baterii LITACELL LC-44. Baterie disponuje vysokou výdrží při zachování vysoké životnosti a nízké ceny.

Nová baterie LITACELL LC-44 s kapacitou 44 Ah má svůj původ ve starším typu LITACELL LC-40 využívajícím stejnou geometrii. Tato nová baterie bude nabízena již od čtvrtého kvartálu tohoto roku.

Z vlastností baterie LITACELL LC-44 stojí za zmínku nebývalá kombinace bezpečnosti, cyklovatelnosti a ceny. Baterie slibuje nebývale vysoký počet nabíjecích cyklů za standardizovaných podmínek, tedy vybití článku za jednu hodinu vzhledem k jeho maximální kapacitě, a to neuvěřitelných 9000 cyklů. O vysokou bezpečnost se stará flexibilní keramická membrána separátoru splňující velmi přísné standardy kvality při zachování velmi příznivé ceny.

Elektrody jsou vyrobeny ze slitiny niklu, manganu a kobaltu, které jsou vystavěny celkem konvenčně na uhlíkové bázi.

Více muziky ve stejném těle

„Náš silný výzkumný tým je svou motivací hnán dopředu a neustále vyvíjí nové generace lithium-iontových baterií. Zvýšená energetická hustota článku LC-44 snižuje spotřebu materiálu a další výrobní náklady při navyšování energetické kapacity ve stejném objemu a při stejném geometrickém uspořádání, jaké bylo u modelu LC-40. Lithium-iontové baterie jsou obecně definovány svou cenou, počtem nabíjecích cyklů a otázkou bezpečnosti používání, přičemž naše baterie má díky své průlomové technologii co říci ve všech klíčových oblastech.“
Šéf technického oddělení společnosti Litarion, Joerg Reim

LITACELL  44Ah jsou nyní k dispozici zákazníkům v Evropě, Severní Americe a rovněž všude tam, kde je důležitá otázka bezpečnosti a celkových nákladů.

Zdroj úvodní fotografie: electrovaya.com.

Mohlo by vás zajímat:

Komentáře(1)
Honza
15. prosinec 2016, 12:02

Když jsem telefonoval do firmy,která je 200 km od Prahy,byl jsem striktně odmítnut,tyto baterie jsem si musel zakoupit v USA.Na stejné adrese v Německu se dokonce nacházejí tři firmy,vyrábějící stejné akumulátory.

Komentáře pouze pro přihlášené uživatele

Komentáře v diskuzi mohou pouze přihlášení uživatelé. Pokud ještě účet nemáte, je možné si jej vytvořit na stránce registrace. Pokud již účet máte, přihlaste se do něj níže.

V uživatelské sekci pak můžete najít poslední vaše komentáře.

Přihlásit se