Domů
Přenos elektřiny
Odstartoval desátý ročník Letní školy ČEPS
Ad
Zdroj: ČEPS, a.s.

Odstartoval desátý ročník Letní školy ČEPS

Společnost ČEPS zahájila jubilejní ročník úspěšného vzdělávacího programu pro studenty bakalářských a magisterských oborů vysokých škol. V týdnu od 30. 8. do 3. 9. 2021 se účastníci seznámí s fungováním společnosti, podívají se na rozvodnu a dispečerský sál, prodiskutují aktuální trendy v energetice a mnoho dalšího.

Společnost ČEPS dlouhodobě podporuje technické vzdělávání a spolupracuje s vysokými i středními školami. Letní škola ČEPS je jednou z cest, jak ČEPS přibližuje mladým lidem provoz a řízení přenosové soustavy a doplňuje jejich teoretické vzdělání nenahraditelným pohledem z praxe.

Máme radost, že je o Letní školu ČEPS mezi studenty velký zájem a máme jim co nabídnout. Každý rok se tu setkáváme s nadšenými, zvídavými lidmi. Ukazujeme jim, že je energetika dynamický obor, který potřebuje mladé odborníky přinášející inovativní nápady a neotřelý pohled na věc,“ říká ředitelka sekce HR a korporátní služby Diana Procházková.

Na studenty čeká bohatý program. Navštíví rozvodnu Hradec u Kadaně i dispečerský sál, vyzkouší si Assessment centrum a zúčastní se workshopů a debat s předními odborníky v energetice.

„Program vždy pečlivě připravujeme s kolegy napříč celou společností tak, aby si účastníci odnesli co nejpraktičtější informace a abychom naplnili jejich očekávání,“ popisuje Diana Procházková. Letní škola ČEPS je pro studenty také jedinečnou příležitostí, jak nastartovat kariéru. „Během Letní školy se studenty probíráme jejich představy o budoucím uplatnění a pomáháme jim s dalším nasměrováním. Jsme rádi, když zůstaneme v kontaktu a studenti se k nám vracejí na stáž, konzultovat diplomovou práci, anebo se stanou i našimi kolegy,“ dodává Diana Procházková.

Společnost ČEPS kromě Letní školy pořádá i každoroční soutěž o nejlepší diplomovou práci, podporuje talentované studenty elektrotechniky a elektroenergetiky prostřednictvím stipendijního programu, nabízí stáže i odborné praxe. Aktivně podporuje projekty rozvíjející technické školství, a to i na úrovni středních a základních škol.

Komentáře

(0)

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna u komentáře
Vyžadované informace jsou označeny *
Pravidla diskuze
Veškeré příspěvky v diskuzi na webu oEnergetice.cz musí splňovat Pravidla diskuze. Přidáním příspěvku do diskuse uživatel vyjadřuje souhlas s těmito pravidly a zavazuje se je dodržovat.
Komentáře pouze pro přihlášené uživatele
Upozorňujeme diskutující, že komentáře v diskuzi budou moci přidávat již brzy pouze přihlášení uživatelé. V diskuzi se stále častěji objevují příspěvky od anonymních uživatelů, které porušují pravidla diskuze. Věříme, že díky tomuto opatření bude diskuze pod články pro všechny přínosnější.
Pokud ještě účet nemáte, je možné si jej vytvořit na stránce registrace. Pokud již účet máte, přihlaste se do něj na této stránce.
V uživatelské sekci pak můžete najít poslední vaše komentáře.
OM Solutions s.r.o.
Kpt. Nálepky 620/7, Nové Dvory, 674 01
Třebíč
IČ: 02682516
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
© 2021 oEnergetice.cz All Rights Reserved.