Domů
Přenos elektřiny
Právní tým ČEPS získal ocenění „Podniková právní kancelář“
Komerční sdělení

Právní tým ČEPS získal ocenění „Podniková právní kancelář“

Odbor Právní služby společnosti ČEPS se stal vítězem ocenění Podnikový právník 2020 v kategorii Podniková právní kancelář. Cenu včera převzala ředitelka sekce HR a korporátní služby ČEPS, a. s., Diana Procházková.

Slavnostní vyhlášení výsledků ocenění Podnikový právník 2020 proběhlo ve čtvrtek 8. října 2020 v rámci stejnojmenné konference. Společnost ČEPS zvítězila v jedné ze šesti vyhlášených kategorií s názvem Podniková právní kancelář.

Této prestižní ceny si velmi vážíme – o to více, že náš právní tým uspěl v konkurenci dalších vysoce profesionálních týmů z významných společností,“ řekla Diana Procházková, ředitelka sekce HR a korporátní služby ČEPS, a. s.

Ocenění Podnikový právník vyhlašuje Unie podnikových právníků ČR z. s. od roku 2012 s cílem propagovat a popularizovat práci podnikových právníků v očích odborné i laické veřejnosti, představitelů a zaměstnanců orgánů státu i volených zástupců občanů. Zároveň chce tímto způsobem posilovat dobré jméno a společenský význam podnikových právníků.

Mohlo by vás zajímat:

Komentáře(1)
energetik
10. říjen 2020, 15:21

Super, škoda jen že nedostali nějaké ocenění v oboru energetika. Ještě by si mohli otevřít pojišťovací kancelář a prodej telefoniích a datových služeb, tak jako ČEZ.

Komentáře pouze pro přihlášené uživatele

Komentáře v diskuzi mohou pouze přihlášení uživatelé. Pokud ještě účet nemáte, je možné si jej vytvořit na stránce registrace. Pokud již účet máte, přihlaste se do něj níže.

V uživatelské sekci pak můžete najít poslední vaše komentáře.

Přihlásit se